Witcher 3 Dengesiz Gümüş Kılıç Hasarı

Mamaqiyus

Hectopat
Makaleler
2
Evet oyunda garip garip şeylerle ilk karşılaşmam değil ama bunu artık bir danışmam gerek. Nedense gümüş kılıcım 3000 gibi taban hasara sahip aynı tür diğer gümüş kılıcım ise 2000 taban hasarı var.

Ekran Görüntüsü (35).png

Bu bir çeşit bug falan mı? Çelik kılıcım sadece 1500 vuruyor çünkü.

Kılıçların seviyeleri farklı olabiliyor. Bu gösterdiğiniz seviye 100 kılıcı. Aynı kılıcın seviye 70 olanı çok daha az vuracaktır.

Peki buna benzer bir çelik kılıç var mı ? Şu an kullandığım 1500 vuruyor çünkü.
Şuan kullandığınız çelikten daha güçlü çelik kılıç var mı bilmiyorum fakat çelik kılıçların hasarı gümüş kılıcı göre her zaman az. Gümüş kılıca yakın vuran çelik kılıç bile yok diye biliyorum. Kılıçların kullanım alanları farklı bide falan.

Şuan kullandığınız çelikten daha güçlü çelik kılıç var mı bilmiyorum fakat çelik kılıçların hasarı gümüş kılıcı göre her zaman az. Gümüş kılıca yakın vuran çelik kılıç bile yok diye biliyorum. Kılıçların kullanım alanları farklı bide falan.
Anladım hocam peki şu hasarlar da normal sanırım değil mi ?

Ekran Görüntüsü (37).png

Adında efsanevi geçtiği için daha fazla vurması gerektiğini düşünüyordum :D

Normal bir sıkıntı yok.
Witcher 3'de aynı silahlar bulduğun seviyeye göre falanda değişebiliyordu yanlış hatırlamıyorsam çok detaylı işleri var onun. 4 defa bitirdim oyunu ama eminim ki 5.defa oynasam yine bilmediğim bir şey çıkacaktır. O yüzden çok kafa yormaya gerek yok bence :D.

Az kaldı kafayı sıyıracağım.

IMG20211027211900.jpg

IMG20211027211851.jpg

İsimler falan da aynı sanırım edindiğimde olan seviyeyle falan alaklı başka açıklaması yok çünkü :D
Valla seviyeler falan her şey aynı :D. Herhalde bulduğunuz seviye atağını esas alıyor.

Geri
Yukarı