Witcher 3 Dengesiz Gümüş Kılıç Hasarı

Evet oyunda garip garip şeylerle ilk karşılaşmam değil ama bunu artık bir danışmam gerek. Nedense gümüş kılıcım 3000 gibi taban hasara sahip aynı tür diğer gümüş kılıcım ise 2000 taban hasarı var.

Eki Görüntüle 1199878

Bu bir çeşit bug falan mı? Çelik kılıcım sadece 1500 vuruyor çünkü.
Dostum eğer oyunu bir kere bitirip tekrar NG+ ile oynarsan witcher okulu şemaları bir üst kademe olan Legendary yani efsanevi seviyeye ulaşır. Oyunu ilk bitirişinde hile kullanmadan zaten 100 level olman imkansız o yüzden oyun NG+ yapan oyuncular için eğer düşman ölçekleme ayarı açık oynuyorsan karşındaki düşmanın hasarı senin seviyene göre arttığı için sen güçsüz kalma diye yapılmış bir sistem.

Dostum eğer oyunu bir kere bitirip tekrar NG+ ile oynarsan witcher okulu şemaları bir üst kademe olan Legendary yani efsanevi seviyeye ulaşır. Oyunu ilk bitirişinde hile kullanmadan zaten 100 level olman imkansız o yüzden oyun NG+ yapan oyuncular için eğer düşman ölçekleme ayarı açık oynuyorsan karşındaki düşmanın hasarı senin seviyene göre arttığı için sen güçsüz kalma diye yapılmış bir sistem.
Buraya kadar ben oynamadım zaten. Aldığım save oyunu NGP yapmadan önce 56 level gibi bir şeydi. Ardından oyunu 2 kere daha bitirdim. Bu kılıçlardan biri sanırım hileyle alınmış olabilir. Dün kılıç hasarlarını karışılaştırmak için tekrar envantere eklemeye çalışıyordum.

Şu an sorunsuz oynuyorum kalan bir kaç görev ve ilan tahtaları bitince tekrar NGP yapacğım sanırım :D

Geri
Yukarı