Çözüldü Witcher 3 diyalog sesleri gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Sosyal Şapka

Decapat
Daha fazla  
RAM
D30 2x8
Ekran kartı
Rx 6600
Anakart
B560 A PRO
İşlemci
11400f
Merhaba. Yeni gelen Next-gen Update ile oyuna yeniden başlayayım dedim. Ancak diyaloglar ve karakterlere bağlı sesler gelmiyor( yürüme vb.). Birçok şey denedim ama bir şey değiştiremedim. 4 saattir uğraşıyorum kafayı yemek üzereyim. Oyunu en son birkaç ay önce oynadım, o zaman sorun yoktu. O zamandan beri telefon kulaklığı yerine BlackShark v2X kullanmaya başladım ve Next gen geldi. Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Teşekkürler.

Merhaba. Yeni gelen Next-gen Update ile oyuna yeniden başlayayım dedim. Ancak diyaloglar ve karakterlere bağlı sesler gelmiyor( yürüme vb.). Birçok şey denedim ama bir şey değiştiremedim. 4 saattir uğraşıyorum kafayı yemek üzereyim. Oyunu en son birkaç ay önce oynadım, o zaman sorun yoktu. O zamandan beri telefon kulaklığı yerine BlackShark v2X kullanmaya başladım ve Next gen geldi. Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Teşekkürler.
Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Çözüm
DirectX 12'de çalıştırdınız mı?
Evet. Zaten 11'de başlayınca çöküyor oyun.

Eskiden kullandığım telefon kulaklığı ile de denedim. Sanırım sorun kulaklıkta değil. Yarın silip geri indireceğim, umarım düzelir.

Silip geri indirdim ve düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı