Witcher 3 DLC yüzünden oyun açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

kenjiozaki

Hectopat
Yer
Vice City
Daha fazla  
20210115135015_1.jpg

Oyunu 15 saat oynadım. En başından beri bu DLC'ler kuruluydu. Hatayı nasıl çözebilirim? Oyun Steam.

İki DLC'yi birden kapatıp açtın değil mi? Yapmadıysan öyle dene, olmadı birini kapatıp oyuna girmeyi dene. Sakal ve Saç stili DLC'si sorun çıkarıyor bence, onun dışında mod varsa onlarla çakışma yapıyor olabilir. (Özellikle saç ve sakal modları) Eğer mod varsa o klasörü masaüstüne taşıyıp deneyebilir misin?
Sansür mod var bi.

Yeni kayıt oluşturuluyor. Oynanıyor. 1 mod var sadece.
Ana kaydını oynarken/oluştururken Sakal ve Saç DLC'sini aktif ettin mi? Şu an o DLC aktif olmadığı için oyuna giremiyorsun, üstte yazdığım kapatıp açma ve güncelleme olayıyla düzelmesi gerekiyordu. Maalesef başka bir şey bilmiyorum, yabancı Witcher 3 destek forumları var. Onlara bakabilirsin, veya CD Project RED'e destek mesajı atabilirsin.

Ana kaydını oynarken/oluştururken Sakal ve Saç DLC'sini aktif ettin mi? Şu an o DLC aktif olmadığı için oyuna giremiyorsun, üstte yazdığım kapatıp açma ve güncelleme olayıyla düzelmesi gerekiyordu. Maalesef başka bir şey bilmiyorum, yabancı Witcher 3 destek forumları var. Onlara bakabilirsin, veya CD Project RED'e destek mesajı atabilirsin.
Cdpr yazcam.DLC açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı