Witcher 3 DLC'leri nasıl oynanıyor?

Alitasbasi67

Decapat
Laptop alacağım 13 Ağustos'ta acilen. Witcher 3'de DLC nasıl oynanılacağını öğrenmem lazım. Kafayı yiyorum, anlamadım gitti. Orijinal olarak Goty versiyon alacağım. Anlamadığım şey şu, DLC'ler ayrı olarak tek bir oyun gibi oynanıyor ya, nasıl açacağım DLC'leri? Tamam şunu anladım, yeni oyun DLC'yı seçeceğim oyna diyeceğim, oynayacağım. Bunu anladım ilk aşama tamam da oyunu kapattıktan sonra Blood and Wine DLC'sine mesela geri nasıl döneceğim? İnternette bulamadım oyunu alınca bulamayacağımdan korkuyorum. Biriniz yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynarken oyunun belirli bir noktasında bazı görevlerin renklerinin farklı olduğunu göreceksiniz. O görevler DLC demek oluyor. DLC aktifleştirmeniz için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece DLC'leri ana hikayeden ayrı oynamak istiyor iseniz oyunun ana menüsünden seçim yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Witcher 3 için Sadece şuna cevap verebilir misin mümkünse anladığım kadarıyla devam et diyince DLC'ler direk otomatik açılıyor anladım ben zaten hepsinin birlikte olmasını isterim.50 seviye olunca mesela DLC görevi otomatik gelecek dimi? DLC'lerın görevlerde göründüğünü biliyorum yazıyor zaten ne görevi olduğunu bunu anladım da direk 50 seviye de görev gelecek sanırım anladığıma göre öyle oluyor dimi? Çok teşekkur ederım bu arada gerçekten teşekkürler.
Oynarken oyunun belirli bir noktasında bazı görevlerin renklerinin farklı olduğunu göreceksiniz. O görevler DLC demek oluyor. DLC aktifleştirmemiz için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece DLC'leri ana hikayeden ayrı oynamak istiyor iseniz oyunun ana menüsünden seçim yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Witcher 3 için Sadece şuna cevap verebilir misin mümkünse anladığım kadarıyla devam et diyince DLC'ler direk otomatik açılıyor anladım ben zaten hepsinin birlikte olmasını isterim.50 seviye olunca mesela DLC görevi otomatik gelecek dimi? DLC'lerın görevlerde göründüğünü biliyorum yazıyor zaten ne görevi olduğunu bunu anladım da direk 50 seviye de görev gelecek sanırım anladığıma göre öyle oluyor dimi? Çok teşekkur ederım bu arada gerçekten teşekkürler.
Ana menüden yeni oyun başlat. Seni açık dünyaya atacak. Sen bazı görevler göreceksin şuraya git buraya git gibi. Eğer DLC satın aldın ise yeni ve farklı görevler geliyor, farklı haritalar açılıyor, yeni eşyalar ekleniyor. Senin bir şey yapmana ya da belirli bir seviyeye ulaşmana gerek yok ama görevlerin altında önerilen seviye yazar. Ben oyunun ana hikayesinin görevlerini bitirdikten sonra DLC görevlerini yapmaya başlamıştım. DLC'yi kurduktan sonra ekstra bir şey yapmayacaksın. Ama eğer sadece DLC'leri oynamak istiyorsan (ana oyun hariç) ana menüde seçim var.

Çok çok teşekkür ederim biraz anlama güçlüğü yaşadım üzgünüm tekrar anlattırdığım için çok teşekkürler.
Ana menüden yeni oyun başlat. Seni açık dünyaya atacak. Sen bazı görevler göreceksin şuraya git buraya git gibi. Eğer DLC satın aldın ise yeni ve farklı görevler geliyor, farklı haritalar açılıyor, yeni eşyalar ekleniyor. Senin bir şey yapmana ya da belirli bir seviyeye ulaşmana gerek yok ama görevlerin altında önerilen seviye yazar. Ben oyunun ana hikayesinin görevlerini bitirdikten sonra DLC görevlerini yapmaya başlamıştım. DLC'yi kurduktan sonra ekstra bir şey yapmayacaksın. Ama eğer sadece DLC'leri oynamak istiyorsan (ana oyun hariç) ana menüde seçim var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı