The Witcher 3 DLC'leri nasıl başlatılmalı?

Plexus68

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün Witcher 3 oyununun bütün DLC'lerini aldım ama nasıl başlatmam gerektiğini bilmiyorum. Yani sadece hos veya baw mı başlatayım, yoksa ana oyunun üstüne mi onları kurayım bilemedim.

Derdim de Blood and Wine paketinin sonunda Ciri'nin gelmesi, sadece baw dersem oyun kimi seçtiğimi nereden bilecek bu nedenle Ciri gelmez diye korkuyorum.

Merhaba, bugün Witcher 3 oyununun bütün DLC'lerini aldım ama nasıl başlatmam gerektiğini bilmiyorum. Yani sadece hos veya baw mı başlatayım, yoksa ana oyunun üstüne mi onları kurayım bilemedim.

Derdim de Blood and Wine paketinin sonunda Ciri'nin gelmesi, sadece baw dersem oyun kimi seçtiğimi nereden bilecek bu nedenle Ciri gelmez diye korkuyorum.
Hocam hortlatmak durumunda kaldım ama ne yaptın bu durumu ? Sıfırdan mı başladın yoksa ana oyunda DLC görevlerine giderek mi devam ettin ?

Hocam hortlatmak durumunda kaldım ama ne yaptın bu durumu? Sıfırdan mı başladın yoksa ana oyunda DLC görevlerine giderek mi devam ettin?

Hocam ana oyunu bitirdikten sonra ana görevlerde turuncu ve mavi yazılı görevler var onları takip ederek başlayabilirsiniz en azından ben böyle başladım 1 hafta önce oyunu bitirince. Mavi olan heart of stone turuncu olan ise Blood and Wine dlcsidir.

Geri
Yukarı