Witcher 3 Eklentileri ve Büyük Usta Set

BerkayK55

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Witcher 3 oynayan arkadaşlara 2 sorum olacak. Ben de Heart of Stone ve Blood and Wine DLC'leri mevcut. Ana hikayeyi daha tam olarak bitirmedim, 35 levelim ve Usta Yapım kedi set kullanıyorum kılıçlar dahil. Bunları Büyük Usta seviyesine terfi ettirmek için Touissant'daki bir blacksmith abimize gitmek gerekiyormuş. Bu geliştirmeyi ben normal oyunda yapabilir miyim yoksa Blood and Wine'a başlayınca mı yapabilirim? Bir de bu ana görevler kısmında bende Heart of Stone ve Blood and Wine görevlerinden var 1'er tane, bu görevler ana oyuna mı dahil yoksa DLC'lere başlanacak görevler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük usta setini Blood and Wine DLC'ye başlamadan yapamazsın. Alabilirsin ama konsolu açarak yani hile yaparak. Eklenen görevler de dediğin gibi DLC'leri başlatan görevler. Bence oyunu bitirmeden elleme. Çoğu kişi öyle yapıyor. Bu arada Blood and Wine daha büyük bir DLC, yani onu sona bırakmanı öneririm.

Bence sona bırakma, NPC'ye zaten gidince görevin adını unuttum ama o abimize gidip sohbet ediyoruz sana şemaların yerini söylüyor, şemalar Toussaint haritasında.
Spoiler değil ama Yennefer sana bir mektup gönderiyor o mektup görevini yap ekstra 4 yetenek slotu açılıyor yani mutlaka Toussaint Dükaklığına git karakterin gelişimi için.

Sana göre değişir aslında. Ben önerilen seviyeye geldiğimde başladım ve zırhı yaptım. Ana oyunun son görevlerini de bu zırhla kolayca geçmiştim.

Teşekkürler arkadaşlar ana hikayeyi bitirdim yeni oyun açmadan DLC'lere devam ediyorum.Az bi kısım kalmıştı zaten, Heart of Stone'a başladım, o bitince de Blood and Wine geçerim.Hiç bitiresim gelmiyodu oyunu ama :(

Teşekkürler arkadaşlar ana hikayeyi bitirdim yeni oyun açmadan DLC'lere devam ediyorum.Az bi kısım kalmıştı zaten, Heart of Stone'a başladım, o bitince de Blood and Wine geçerim.Hiç bitiresim gelmiyodu oyunu ama :(
New game yapar tekrar oynarsınız. Üzülmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı