Witcher 3 Engerek Techizatı

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Eski bi görevde olan Kontes Milone NPC'den şemaları vardı, ben çelik kılıç şemasını aldım sadece o zaman levelim de yetmediği için.
Şimdi kontesi bulamıyorum ve bu şemaları nereden alırım.

İlgili görevin videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimde olan techizat.
20190418182137_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev esnasında almanız gerekiyordu hatırladığım kadarıyla. Sonrasında nasıl alırsınız bir fikrim yok. Belki burası işinizi görür.

Görev esnasında almanız gerekiyordu hatırladığım kadarıyla. Sonrasında nasıl alırsınız bir fikrim yok. Belki burası işinizi görür.
Evet maalesef öyleymiş. :(
Ama Witcher 3'te hile kodu kullanılabiliyormuş 180 saatlik oynama süresinin ardından keşfettim, oradan edindim ekipmanı. :)

Yine güzel bir bencillik örneği. :D Ben sorunumu çözdüysem geri kalanlar neden umurumda olsun değil mi?

Neden bunu diyorum çünkü aynı sorunu ben de yaşadım. Kodlarla eşyaları elde edebileceğimi biliyordum ama kodları bulamamıştım. Kısaca açtığınız konuları biraz ciddiye alıyorsanız detaylıca çözüm belirtin lütfen.

Yapılacaklar:
  • Eğer konsolunuz açık değilse öncelikle oyun içerisindeki konsolu açmanız gerekiyor.
Burada anlatıldığı gibi konsolu açın.
The Witcher 3 Wild Hunt\bin\config\base directory

Yukarıdaki adımları takip ederek base klasörü içerisinden general.ini isimli dosyayı açın.

[General] yazan yerin altındakini silip aşağıdaki yazanı kopyala yapıştır yapın.

DBGConsoleOn=true

Kaydedin ve kapatın

Oyuna tekrar girdiğinizde TAB tuşunun üstündeki é ya da " yazan tuşa bastığınızda konsol açılacaktır.
  • Sonrasında kodları yazarak zırhı alın.
additem('EP1 Witcher Armor') (39 seviye Engerek göğüs zırhı)
additem('EP1 Witcher Gloves') (39 seviye Engerek eldiveni)
additem('EP1 Witcher Pants') (39 seviye Engerek pantolonu)
additem('EP1 Witcher Boots') (39 seviye Engerek Botları)
additem('EP1 Viper School silver sword') (39 seviye Engerek gümüş kılıcı)
additem('EP1 Viper School steel sword') (39 seviye Engerek çelik kılıcı)

39 seviye bir zaman sonra yetmiyor, 65 lvl iken aklıma gelmişti. NG+ ile yüksek seviyeli alabiliyoruz. Oyunun sonlarında ise artis artis zırhımızla geziyoruz.

Bu NG+ olayı var olan savemizin üstüne oynanabiliyor mu yoksa kendisi mi oluşturuyor?

@HakanCT kodlar birçok web sitesinde mevcut bunun bencillikle bir alakasını göremedim, ufak bi' Google aramasına bakar.

Ben bu konuyu iş işten geçtikten sonra açtım, yukarıdaki mesajımda da belirttim levelim yetmediği için ekipmanı uygun levelde tamamlarım diye Kontesten bazı şemaları satın almadım ama Kontes Milone başka hiç bi yerde çıkmayacağını da sonradan öğrendim ve hile kodu kullanmaya karar verdim.

Bu NG+ olayı var olan savemizin üstüne oynanabiliyor mu yoksa kendisi mi oluşturuyor?

Levelin, becerilerin, paraların, simya formülleri, ekipmanların, mutasyonlarınla devam ediyorsun.
Gwent kartları, kitap ve mektuplar, şemalar, av ganimetleri, görev eşyaları, gelmiyor.
Yeni save yapman gerek, anladığım kadarıyla kendisi oluşturmuyor.

Son düzenleme:
Kodlar birçok web sitesinde mevcut bunun bencillikle bir alakasını göremedim, ufak bi' Google aramasına bakar.
Burası da bir web sitesi. Herkes aynı mantıkla iş yapsa kimse bir şey bulamaz. Google yetkilileri yazmıyor bu içerikleri. Önemli olan ne kadar araştırmada bulunup bulunmaması değil. Birisi senin konunu görüyor ve çözüme kavuşmuş olduğunu ama nasıl yapılacağını anlatılmadığını okuyor. Yani araştırmaya baştan başlamış oluyorsun, zaman kaybı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı