Witcher 3 eski Save dosyasını kaybetmeden yeni Save

İşletim sistemi
Windows 10

lawlaw

Kilopat
Daha fazla  
Witcher 3'e tekrar gireyim diyorum fakat oyunu yennefer ve en iyi son ile bitirdim ayrıca kılıçları full zırhlar grandmaster ve sadece (ciddi manada aşığım sanırım) yennefer'ın koltukta yatışı için bile tekrar giriyorum oyuna. Bütün ilan tahtaları, yan görevler komple bittiği için emek fazla olduğundan Save'i öyle salasım gelmiyor. New Game + ya baktım sanırım envanter falan her şey aynıyken yeni hikayeye başlıyoruz ama ben sıfırdan başlamak istiyorum. Kendi Save’imi kaybetmeden sıfırdan yeni Save’e başlayabilir miyim? İlk Save’ime istediğim zaman girebilmek istiyorum.

NG+ sıfırdan başlamaktan daha fazla keyif verebilir aslında. Oyunu bariz sömürmüşsünüz. NG+ bile olsa tüm gearınız ilk görevden çöp olmayacak kadar iyidir muhtemelen. Bundan dolayı istemiyorsanız tüm o güçlü ekipmanlarınızı Stash e bırakıp cıbıl bir geralt olarak başlayabilirsiniz. Skillerinizi de sıfırlayıp her level atladığınızda 1 tanesini açın gitsin :)

NG+ sıfırdan başlamaktan daha fazla keyif verebilir aslında. Oyunu bariz sömürmüşsünüz. NG+ bile olsa tüm gearınız ilk görevden çöp olmayacak kadar iyidir muhtemelen. Bundan dolayı istemiyorsanız tüm o güçlü ekipmanlarınızı Stash e bırakıp cıbıl bir geralt olarak başlayabilirsiniz. Skillerinizi de sıfırlayıp her level atladığınızda 1 tanesini açın gitsin :)
NG+'da diyelim açtım oynadım Triss ile bitirdim. Ev'e Triss mi gelicek? O zaman mantık olarak şu anki Yennefer saveim gitmiş olucak değil mi?

Tabiki. Önceki senaryo ile hiçbir bağlantınız kalmıyor. Bu arada Triss gelir mi bilmem. Triss ile bitirdiğimde daha expansionlar çıkmamıştı. Ortada ev falan yoktu. :D

Oyunu kaydettikten sonra yeni oyun başlatın sıkıntı olmaz. İsterseniz C:\Users\%USERNAME%\Documents\The Witcher 3\gamesaves" burdan dosyaları kopyalayıp yedek yapın.

Not : Oyundaki Yennefer a aşıksanız kesinlikle dizisini izlemeyin 😄

Oyunu kaydettikten sonra yeni oyun başlatın sıkıntı olmaz. İsterseniz C:\Users\%USERNAME%\Documents\The Witcher 3\gamesaves" burdan dosyaları kopyalayıp yedek yapın.

Not : Oyundaki Yennefer a aşıksanız kesinlikle dizisini izlemeyin 😄
İlk oyuncular açıklandığından beri sövüyorum zaten. İzlediysen bilirsin bir sahne var Yennefer denen ablamız dans salonuna giriyor herkes ona bakıyor böyle pür dikkat yapımcı veya senarist Yennefer'ın güzel bir kız olduğunu biliyormuş ama oyuncu seçimini kör yapmış ya da yoldan çevirmişler. Boşver en azından Triss'e aşık değilim kızıl kadını esmer kıvırcık yapmışlar. :D

İlk oyuncular açıklandığından beri sövüyorum zaten. İzlediysen bilirsin bir sahne var Yennefer denen ablamız dans salonuna giriyor herkes ona bakıyor böyle pür dikkat yapımcı veya senarist Yennefer'ın güzel bir kız olduğunu biliyormuş ama oyuncu seçimini kör yapmış ya da yoldan çevirmişler. Boşver en azından Triss'e aşık değilim kızıl kadını esmer kıvırcık yapmışlar. :D

O ap ayrı bir fiyasko resmen. O kadar güzel oyuncular varken bunları nerden buluşlar gerçekten anlamıyorum... Umarım Arka sokaklardaki Ali'nin eşi her sezonda değiştiği gibi The Witcher da da Geralt'ınkiler de değişir . 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı