Witcher 3 Full Gwent Save'i ile Oyuna Başlamak Hile midir?

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Biliyorsunuz ki böyle save'ler var. Bende bu save'i açtım ve oynuyordum. Ama içimde bir huzursuzluk var. Hile yapmadım ve yapmak istemediğim için buraya bir danışayım dedim. Sizce yaptığım hile midir? Save'de sadece bütün gwent kartları var. Para olsun eşya olsun yok.

Dün baktım 180 saat oynama sürem var Blood and Wine DLC si kaldı sadece bitecek olan. Hala Velende 2 tane daha bulunmamış kart gösteriyo gvent kitabında :) Zamanla toplarsın neden hazır save koyuyorsun ki?

Dün baktım 180 saat oynama sürem var Blood and Wine DLC si kaldı sadece bitecek olan. Hala Velende 2 tane daha bulunmamış kart gösteriyo gvent kitabında :) Zamanla toplarsın neden hazır save koyuyorsun ki?
Oyunu komple bitirdim. DLC'ler dahil. Yeniden oynayasım geldi ve bu save cazip geldi bana.

Oyunu komple bitirdim. DLC'ler dahil. Yeniden oynayasım geldi ve bu save cazip geldi bana.
Zaten oyunu bitirmişsin. Yeniden başladığında full hileli save ile de başlasan sıkıntı olmaz bence. Ayrıca singleplayer oyun değil mi? Kafana göre takıl.

Biliyorsunuz ki böyle save'ler var. Bende bu save'i açtım ve oynuyordum. Ama içimde bir huzursuzluk var. Hile yapmadım ve yapmak istemediğim için buraya bir danışayım dedim. Sizce yaptığım hile midir? Save'de sadece bütün gwent kartları var. Para olsun eşya olsun yok.
İndirdiğiniz site nedir? Arattım ama bulamadım. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı