Çözüldü Witcher 3 oyunu sıfırlamadan oyuna tekrar başlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RefRoys

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba Witcher 3'ü 3 kere bitirdim ama tekrar oynamak istiyor canım. tekrardan iliğine kadar bitirmek istiyorum ama en son bitirdiğimde Geralt'ı çok güçlendirmiştim, itemler olsun lvl olsun vs. Karakteri sıfırlamadan oyunu baştan oynama şansım var mı?

Çözüm
Ya ben tam anlatamamışım ama demek istediğim gelişmiş karakterim ile hikayeyi baştan oynayabilir miyim demek istemiştim.
Karakter gelişimi, simyalar, envanter her şey aynı ama hikaye sıfırdan oluyor yani EVET!
Not: Tabi öyle olduğu için canavar seviyeleri biraz artmış oluyor.
Evet, save duruyorsa new game+ ile yeni oyun açarsın tüm kazanımların durur.
Newgame+ Yaparsa mevcut savesinde yaptığı ilerlemeler sıfırlanır, güçlendirdiği karakter o saveye göre güçsüzleşir. Bu arkadaş farklı bir şey sormuş.

Oyunun save dosyası konumunu bulup dosyayı yedekledikten sonra yeni oyun başlatabilirsiniz hocam. Oyunu kaydederken üstüne yazmadığınız sürece sıkıntı olmaz.

Karakteri sıfırlamadan demiş, oyunda save'in üstüne yazmazsa yeni oyunu zaten o kayıt gitmez. New game+ ile eski kaydın silindiğini görmedim yeni kayıt edecek zaten eskisinin üstüne değil.

Karakteri sıfırlamadan demiş, oyunda Save'in üstüne yazmazsa yeni oyunu zaten o kayıt gitmez. New GAME+ ile eski kaydın silindiğini görmedim yeni kayıt edecek zaten eskisinin üstüne değil.

Yani anladığım kadarıyla geliştirdiğim karakterle sıfırdan hikayeye başlamıyorum illaki sıfırlanacak karakter pff.

Benim yapmak isteyip vakit bulamadığım şeyi yapmayı düşünen birini daha görmek olumlu etki yaptı. (Niye ben de anlamadım.) Yeni oyun + ile sadece mevcut eşyalarınızı değil Witcher 2'den gelen hikaye ile oynamak istemiyor veya istiyorsanız üzerine seçenek olarak devam da edebiliyorsunuz. Ekte göründüğü üzere, son kısım iki parça:
1640627620556.png

Yeni konular

Geri
Yukarı