Witcher 3 görev bugu

KarEko

Femtopat
Selam arkadaşlar,
Novigrad çeteleri isimli bir yan görev var fakat görevin bugda olduğunu düşünüyorum.
Ana görevde daha önceden arenaya gidip herkesi öldürmüştük, bu sebeple arenanın içi şu an boş.
Yan görev başarısız olmalıydı bence bu durumda, bu yan görevi aldığım ana görevi de bitirdim fakat halen yan görev orada duruyor.
Arenanın içi tamamen boş ama marker halen arenanın girişini gösteriyor.
Meditasyon da yaptım, farklı saatlerde geldim, oyunu kapatıp baştan açtım fakat bir şey değişmedi.
Bir bilgisi ya da fikri olan var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    658,1 KB · Görüntüleme: 123
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    932,7 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar,
Novigrad çeteleri isimli bir yan görev var fakat görevin bugda olduğunu düşünüyorum.
Ana görevde daha önceden arenaya gidip herkesi öldürmüştük, bu sebeple arenanın içi şu an boş.
Yan görev başarısız olmalıydı bence bu durumda, bu yan görevi aldığım ana görevi de bitirdim fakat halen yan görev orada duruyor.
Arenanın içi tamamen boş ama marker halen arenanın girişini gösteriyor.
Meditasyon da yaptım, farklı saatlerde geldim, oyunu kapatıp baştan açtım fakat bir şey değişmedi.
Bir bilgisi ya da fikri olan var mı?
Muhtemelen oradaki bir detayı atladın, kayıtı tekrar yükle ve bir daha yap görevi.

Bir içeriye gir, gez bakalım. Bence de bir şeyi atladın galiba. Arenanın içine girip, Efsunger Hisleri'ni kullanır mısın? Bir şey bulup, onun sayesinde görevin tamamlanacağını düşünüyorum.
Arenayı da baştan aşağı gezdim fakat hiç bir şey yok, gizli bölmeden dökümanları çalmam gerekiyordu, onu yaptım, ardından öldürdüğüm adamlardan birinden çıkan anahtar ile bir kutuyu açıp ondan çıkan mektubu okudum. İzlediğim oyun videolarında bundan sonra bu görevi veren adamla görüşme seçeneği çıkıyor fakat bende bu seçenek çıkmadı.
Ana görevde zaten arenadaki herkesi öldürmüştüm diye arenada kimse olmaması normal fakat neden bu görev hala aktif, işte onu anlayamadım.
Dosyaları doğrula, yoksa efsunger hislerini kullan, yoksa tam çözüm aç bak orada nasıl yapıyor.
Tam çözümde görevleri farklı sırada yapmışlar, ben farklı sırada yaptığım için bu görev böylece kaldı.
Konsol kullanarak seçili görevi tamamlayabilir miyim diye ingilizce araştırdım fakat onunla ilgili de bir şey bulamadım. Can sıkıcı..

Geri
Yukarı