Witcher 3 görev dengesizliği

Captain Vago

Picopat
Yer
Fatih İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Oyunda yaklaşık 10 saat civarı vakit geçirmem sonucunda bazı görevlerin seviye bakımından dengesiz olduğunu düşündüm. Ben mi kuruntu yapıyorum yoksa yaşayanlar var mı diye sormak istedim. Mesela dün seviyemin 10 olduğu için kendi seviyem hatta 12 seviye görevleri zorlanmadan yapmama rağmen ormandaki jenny görevinde takıldım kaldım. Bir öldüremedim canavarı, hasarım seviyeme göre iyi olmasına rağmen. Gerçekten böyle bir sorun var mı oyunla ilgili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu hangi zorlukta oynuyorsunuz? Quen büyüsünü ilk geliştirip zorlandığınız görevleri daha rahat yapabilirsiniz.

Oyunu normal zorlukta oynuyorum yani 4'lü kategorinin 2. sırasındaki zorlukta (ismini hatırlayamadığımdan böyle tarif ettim) 😀

Yaratık külliyatını oku zayıf noktalarını öğren, yağ ve iksir yap.

Peki deneyeceğim ama... Canavarı habire can basıyor kendisine. 10 dk da canını yarılıyorum. Bir anda canını dolduruyor, 10 dk lık emek çöpe gidiyor. İnşallah bir faydasını görürüm. Eyvallah.
Oyunu hangi zorlukta oynuyorsunuz? Quen büyüsünü ilk geliştirip zorlandığınız görevleri daha rahat yapabilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın sizi yanlış anlamışım 😂 o büyüyebakacağım oyuna girince 🙂

Oyunu normal zorlukta oynuyorum yani 4'lü kategorinin 2. sırasındaki zorlukta (ismini hatırlayamadığımdan böyle tarif ettim) 😀

Peki deneyeceğim ama... Canavarı ha bire can basıyor kendisine. 10 dk da canını yarılıyorum. Bir anda canını dolduruyor, 10 dk lık emek çöpe gidiyor. İnşallah bir faydasını görürüm. Eyvallah.

Hocam kusura bakmayın sizi yanlış anlamışım 😂 o büyüyebakacağım oyuna girince 🙂

Yrden kullan.

Haklısın, ben de bunu çokça kez yaşıyorum.

Can doldurmasını engelleyebiliyorsun, o 4 tane hayaleti hızlıca kesmen gerek. Ne kadar erken kesersen o kadar az can doldurur canavar.

Yeni konular

Geri
Yukarı