Witcher 3 görev ilerleyişi

Muhammed irfan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ciri'yi kaçıran koca karılar varya. Onlardan ayrılırken 2 seçenek vardı. Biri Ciri'yi bulayim size gelecğiz sonra. Bir de orada bunu yanınıza bırakamam diyorduk. Ben bunu yanınıza bırakamam demiştim. Şimdi kaer morhen savaşındayım. Kocakarıları öldürmek istiyorum. Öldürmeye gidebiliyor muyuz benim seçtiğimi seçince? Bir de kaç saatim kalmıştır? Çok hızlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Ciri'yi kaçıran koca karılar varya. Onlardan ayrılırken 2 seçenek vardı. Biri Ciri'yi bulayim size gelecğiz sonra. Bir de orada bunu yanınıza bırakamam diyorduk. Ben bunu yanınıza bırakamam demiştim. Şimdi kaer morhen savaşındayım. Kocakarıları öldürmek istiyorum. Öldürmeye gidebiliyor muyuz benim seçtiğimi seçince? Bir de kaç saatim kalmıştır? Çok hızlı.
Kaer Morhen savaşından yaklaşık 1 saat sonra onlarla yüzleşeceksiniz. Orada yaptığınız seçimin önemi yok.

Yani onları öldürmeye gidebilirim değil mi? Bir de 1 saat sonra yüzleşiceksek ben Geralt'ın ölmesini istiyorum. O zaman ne olur bir arkadaş 60 saatin var dedi bitmesine. Oyunun final görevimi onları öldürmek.
Kaer morhen savaşından yaklaşık 1 saat sonra onlarla yüzleşeceksiniz. Orada yaptığınız seçimin önemi yok.

Senin seçtiğin şıkkı seçmedim ama önünde bayağı saat var. 60 saatten fazla var daha. Yan görevleri de saydım.

Arkadaşlar tam anlamadım maalesef. Shitshottr arkadaş 60 saatin var diyor. Berat arkadaşta 1 saat sonra kocakarılarla yüzleşiceksiniz diyor. Ben orada geraltıda öldürmek istiyorum ne olacak? Bir de oyun onlarla yüzleşme şansı veriyor mu benim seçtiğim şıkkı seçince?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı