Witcher 3 GOTY 23 TL

Bir sorum olacak oyunu oynayanlar cevaplarsa sevinirim. Acaba serinin önceki oyunlarini oynamayan biri hikaye bütünlügünü anlayip, oyundan zevk alabilir mi ?
Hayır. En az 3 kitabını ya da 2 oyunu oynamalısınız. Çok önermesem de internetten 1. ve 2. oyunun hikayesini okuyabilirsiniz.

Aynı hesap için birden fazla alabilsem yine alırdım :) Mükemmel fiyat.
Başka sitelerde 18 liraya kadar inmiş hocam :)
Bir sorum olacak oyunu oynayanlar cevaplarsa sevinirim. Acaba serinin önceki oyunlarini oynamayan biri hikaye bütünlügünü anlayip, oyundan zevk alabilir mi ?
İlk oyun pek sevilmiyor. Hikayesini okuyup geçebilirsin ama ikinciyi oynamanı kesin öneririm şuan oynuyorum ben mesela. Oyun 4 lira. Kesinlikle değer.

2. oyunu oynamaya çalışıyorum ama oynanış ve hikaye bakımından kayboluyorum. 3. oyunda da aynı zorluğu yaşarım diye korkuyorum. Yine de fiyat güzel olduğu için deneme isteğim var. :)
O korku bende de var hocam maalesef. Hatta neredeyse 5 gündür ikinci oyuna girmiyorum, toparlanıp tekrar başlarım herhalde :)

Ben hala 1. oyunun hikayesine devam ediyorum, 2. oyunda hazır bekliyor. Hazır 3. oyunun fiyatı bu kadar düşmüşken alayım bari. 1. oyun bile sarıyor insanı yalan yok. Tek sıkıntısı gamepad desteğinin olmaması.

Bu arada Witcher 3: Wild Hunt mı alınmalı yoksa Witcher 3 GOTY mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı