Witcher 3 GOTY GeForce Now'da var mı?

İşletim sistemi
Windows 10

ilgef12

Centipat
Steam aracılığıyla Witcher 3 GOTY alsam GeForce Now ile oynayabilir miyim?

GeForce Now'da sadece normal sürüm var diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsızhhhh.png
    Adsızhhhh.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 113
  • Ekran tttt.PNG
    Ekran tttt.PNG
    17,7 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba ben GeForce NOW'da gördüm hem Witcher 3 hem de Witcher 3 GOTY bulunuyor fakat GeForce NOW DLC destekliyor mu?

Eğer Steam üzerinden aldıysan GOTY paketini, Witcher 3 normal versiyona ilk birkaç girişinde DLC'leri indirmen lazım. Sonrasında her oyuna girdiğinde zaten çoktan inmiş karşına çıkıyor. İndirmede 10dk falan sürüyor çok uzun değil. Oyunun üstüne sağ tıkladıktan sonra özelliklere tıklıyorsun en aşağıda DLC yazıyor. Orada boş kutulara tik atman yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

Eğer Steam üzerinden aldıysan GOTY paketini, Witcher 3 normal versiyona ilk birkaç girişinde DLC'leri indirmen lazım. Sonrasında her oyuna girdiğinde zaten çoktan inmiş karşına çıkıyor. İndirmede 10dk falan sürüyor çok uzun değil. Oyunun üstüne sağ tıkladıktan sonra özelliklere tıklıyorsun en aşağıda DLC yazıyor. Orada boş kutulara tik atman yeterli olacaktır. Kolay gelsin.
Ben ipad air 2 üzerinden Geforce Now kullanıyorum bu yüzden sağ tıklama falan yapamam çünkü mouse kullanmıyorum bu yüzden nasıl yapacağımı bilmiyorum ve az önce bir oyun için 3 TL’lik bir DLC aldım umarım açılır

Yeni konular

Geri
Yukarı