Witcher 3 GOTY'deki DLC'ler sonradan yüklenebilir mi?

berkp1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3'e karşı önyargımı kırıp almak istedim. Herkes bana GOTY sürümünü al diyor. Ama oyunu kendisi 35 GB iken GOTY sürümü ile 77 GB oluyor. GOTY sürümündeki DLC'leri sonradan yükleyebiliyor muyum, öyle bir şey mümkün mü?

Evet yükleniyor ancak bazı görevlerde DLC ile değiştirildiğini belirtiyor oyun. O yüzden DLC ile almak daha mantıklı. Hem DLC nin birisinin hikayesi şahane diğeri de neredeyse kendisi bir oyun gibi harita vs muazzam.

Steam'den alacaginizi varsayarak söylüyorum. Oyunu indirmeden DLC'leri devre disi birakip indirebilirsiniz.

Oyuna sag tiklayip özelliklere girersiniz. Oradan da DLC kismindan tikleri kaldirirsiniz. Dilerseniz ek paketleri sonradan yüklersiniz.

Yinede DLC'leri almış oluyorum değil mi? Sadece indirirken normal oyunu indiriyorum.

Arkadaşlar açıklamış güzelce, bir de ben yazayım.

Oyunu satın aldığın gibi kütüphanene gelecek. Üstüne sağ tıkladıktan sonra Özellikler kısmına gireceksin. DLC seçeneğini seçip, Hearts of Stone ve Blood and Wine ek paketini kaldıracaksın. Böylece sadece oyun yüklenecek. Yani 35 GB indireceksin.

Ek paketleri kurmak istediğin zaman ise, yine aynı işlemleri yapıp ek paketleri işaretleyeceksin. Otomatik olarak indirmeye başlayacak. Oyuna girdiğin zaman da ek paketlerin görevleri çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı