Witcher 3 DLC'ler güzel mi?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Oyunun iki paralı DLC paketine sahibim GOTY Edition aldığımda geldi. Ben ana hikayeyi maalesef bitirdim keşke bitmeseydi ama DLC'lerden devam etmeyi düşünüyorum. Sizce değer mi oynamaya onları?

HoS, ana hikayeye göre daha fazla gerilim içeren, 3 koca ana görevden oluşan bir ek paket. Kendisini sevmem. Benim bir gerilim dozajım vardır, bu ek paket bu dozajı aşıyor. Oynarken çok gerilmiştim, bu yüzden de tekrar başlamıyorum.

B&W sizi güneye, Toussaint'a götürüyor. Savaş olmadığından dolayı her taraf cıvıl cıvıl tabii. Genellikle Vampir temasını işleyen bir ek paket. Görevler konusunda, açık dünya konusunda, eğlence konusunda çok daha iyi bir ek paket. Ayrıca, Witcher teçhizatlarını bu ek paket sayesinde Grandmaster seviyesine yükseltebiliyorsun. B&W daha iyi ama sonlar hakkında başarılı değil. Oyunun sonları pek etkilemedi beni. İyi son diye bir şey yok oyunda.

Ben her türlü ana hikayeyi ve ana evreni tercih ederim. Sonrasında B&W ve HoS gelir.

BW ek paketi HoS'a göre daha uzundur.

İkisi de birbirinden güzel iki ek paket, kesinlikle oynanması gereken yapımlar. Ana oyundan daha iyiler bile diyebilirim.

HoS biraz daha kısadır bilginize, ama Shani gibi eski dostlar dolduruyor o boşluğu, ilk oyunu oynadıysanız tanıyorsunuzdur büyük ihtimalle. B&W'da da Regis var, kendisi kitaplardan geliyor. 3 saat karşımda durmadan konuşsa yine dinlerim kendisini. O kadar güzel konuşuyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı