Witcher 3 GT 1030 sistemde kasıyor

Merhaba, sisteminin kötü olduğunu biliyorum ama daha yüksek FPS beklerdim. En düşük ayarlarda, 1280x720 çözünürlükte oyuna girdiğim gibi sadece yürüyerek 40 FPS alıyorum. Maximum 45 gördüm. Bu sistemde sabit 60 FPS alma şansım var mı?

GT 1030 2 GB.
Kingston 4+4 DDR3 1333 MHz RAM.
Intel Xeon E5450 3.00 GHz (OC'siz)

Sabit 60 FPS alamazsınız hocam maalesef. Ekran kartınıza MSI Afterburner ile OC yapmayı deneyin ya da işlemciniz iyi soğuyorsa ilk önce işlemciye OC yapıp daha sonra ekran kartınıza OC yapabilirsiniz bir ihtimal maksimum olarak 48 - 50 FPS civarlarını görebilirsiniz.

Sabit 60 FPS alamazsınız hocam maalesef. Ekran kartınıza MSI Afterburner ile OC yapmayı deneyin ya da işlemciniz iyi soğuyorsa ilk önce işlemciye OC yapıp daha sonra ekran kartınıza OC yapabilirsiniz bir ihtimal maksimum olarak 48 - 50 FPS civarlarını görebilirsiniz.
Hocam güç kaynağım güvenilir olmadığı için OC riskine giremiyorum. Ekran kartımın da garantisi mevcut.

Hocam güç kaynağım güvenilir olmadığı için OC riskine giremiyorum. Ekran kartımın da garantisi mevcut.

Haklısınız hocam güç kaynağınız güvenilir değil ise aklınızdan bile geçirmemenizi temenni ederim. 30 FPS'e sabitlerseniz biraz akıcı hale gelebilir oyun. Zaten dediğim gibi siz alabileceğiniz maksimum performansı alıyorsunuz.

Geri
Yukarı