Witcher 3 hangi kılıç seçilmeli?

GYNVAEL AEDD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunun en güçlü kılıcı herkesin söylediği gibi aerondight, fakat ben bi şayelmar öldürdüm ve mobdan "Ami" adlı bir kılıç düştü. Hasar olarak aerondight'dan hem daha fazla, hemde +300 zırh delme gibi absürt bi buff'ı var. Yinede aerondight'ı mı kullanmalıyım?
1681654699971.png

1681654731583.png

Aerondight'ın pasif özelliği aşırı güçlü, orada yazdığı gibi her darbede kritik hasarı %10 artıyor ve hep kritik vuruyorsunuz.

Aerondight'ın pasif özelliği aşırı güçlü, orada yazdığı gibi her darbede kritik hasarı %10 artıyor ve hep kritik vuruyorsunuz.
Ama en güçlüsü o diye onu oynamanız gerekmiyor, çoğu kılıcı da geliştirerek gücüne yaklaştırabiliyorsunuz. Sadece Aeronun pasifi hiçbirinde yok diye biliyorum. Kafanıza göre takılın.

Ama en güçlüsü o diye onu oynamanız gerekmiyor, çoğu kılıcı da geliştirerek gücüne yaklaştırabiliyorsunuz. Sadece Aeronun pasifi hiçbirinde yok diye biliyorum. Kafanıza göre takılın.
evet %10 diyor ama maksimum arttırdığı hasarında 30 olduğunu söylüyor, buna göre benim diğer görselini yüklediğim kılıcında net hasarının aerondight'dan +31 fazla olduğu için çok saçma geliyor

Aerondight'ın özel pasifleri yok muydu 2 yıl önce bitirmiştim oyunu.
özel olarak rün eklenebiliyor fakat özel pasifinin olayı dediğim gibi, her vuruşta %10 hasar arttırıyor, en fazla 10 yük birikiyor ki dmg aldığında o yük düşüyor. evet güçlü ama sanırım level yükseldikçe, levele göre düşen kılıçlar daha güçlü oluyo

Özel olarak rün eklenebiliyor fakat özel pasifinin olayı dediğim gibi, her vuruşta %10 hasar arttırıyor, en fazla 10 yük birikiyor ki DMG aldığında o yük düşüyor. Evet güçlü ama sanırım level yükseldikçe, levele göre düşen kılıçlar daha güçlü oluyor.

Hocam muhabbet için teşekkür ediyorum güzel bir konu ama bunun için oyun içinde deneyimlemeniz daha iyi olmaz mıydı güçlü bir karakterle 2 farklı kılıçla save ala ala dene.

Aerondight 49. seviyedeki hasarında kaldıysa kendisinden 2 - 3 seviye yüksek bir kılıçla aynı hasarı verememesi normal aslında. Her seviye atlamanızda Aerondight'a da seviye atlatmanız aradaki farkları kapatacaktır.
Tabii bu Aerondight'ın 51. seviye hasarıysa ve yanlışım varsa affola. Yine de 52 olup Aerondight'ı da 52. seviyeye getirdiğinizde aradaki hasar farkının azalacağını düşünüyorum.

Aerondight 49. seviyedeki hasarında kaldıysa kendisinden 2 - 3 seviye yüksek bir kılıçla aynı hasarı verememesi normal aslında. Her seviye atlamanızda Aerondight'a da seviye atlatmanız aradaki farkları kapatacaktır.
Tabii bu Aerondight'ın 51. seviye hasarıysa ve yanlışım varsa affola. Yine de 52 olup Aerondight'ı da 52. seviyeye getirdiğinizde aradaki hasar farkının azalacağını düşünüyorum.
kılıcın seviyesini yükseltmek gibi bir seçenek var mı ki? varsa ki eğer evet dediğiniz gibi seviyeler eşitlenirse aerondight daha güçlü olmalı

Yeni konular

Geri
Yukarı