Witcher 3 hangi versiyon alinmali?

Kesinlikle Goty alın, bence DLC'ler ana oyundan daha kaliteli ama ana oyun da çok kaliteli, hepsinin arasında en çok Blood And Wine'ı seviyorum, renk paleti olarak inanılmaz etkiliyor beni.

Böyle bir oyun, böyle dlcyi oyun gibi sunan firma Cyberpunk 2077'i 2-3 ay içinde çok güzel hale getiriceğine güveniyorum. CDPR'nin oyunculara borcu var. Güvenini kazanması lazım.

Böyle bir oyun, böyle dlcyi oyun gibi sunan firma Cyberpunk 2077'i 2-3 ay içinde çok güzel hale getiriceğine güveniyorum. CDPR'nin oyunculara borcu var. Güvenini kazanması lazım.
Oyunun zaten görevleri çok güzel, teknik kısımda çok net daha zamana ihtiyacı varmış oyunun, bence iyice hazır olana kadar çıkış tarihi duyurmasalar daha iyi olurdu, bu kadar yıl bekleyen birkaç ay daha beklerdi.

Oyunun zaten görevleri çok güzel, teknik kısımda çok net daha zamana ihtiyacı varmış oyunun, bence iyice hazır olana kadar çıkış tarihi duyurmasalar daha iyi olurdu, bu kadar yıl bekleyen birkaç ay daha beklerdi.

Evet çok güzelde. Instagram'da oyun sayfaları oyunu yerden yere vuruyolar. Yok GTA 3 yapay zekası daha iyi. Cdrp'nin düştüğü hallere bak. 2 büyük oyunla Rockstar'a rakip yaptılar.

CDPR’in Rockstar gibi paragöz bir firmayla karşılaştırılması saçmalığın daniskası.Cyberpunk ‘ın çıkışı kesinlikle sorunlu bunda hemfikiriz ama RDR 2 ‘nin ilk çıkışındaki yorumlar da pek iç açıcı değildi yani ama şimdi herkesin gözünde efsane oldu oyun.Üstelik iki firmanın arasında imkan olarak devasa fark varken bu kadar karşılaştırılmaları CDPR için büyük bir başarıdır kim ne derse desin.Ver bakalım Rockstar’ın bütçesini CDPR’e sonra yaslan arkana ve piyasayı nasıl altüst ettiğini izle.

Evet çok güzelde. Instagram'da oyun sayfaları oyunu yerden yere vuruyolar. Yok GTA 3 yapay zekası daha iyi. Cdrp'nin düştüğü hallere bak. 2 büyük oyunla Rockstar'a rakip yaptılar
Ne olursa olsun ben çok zevk alarak oynuyorum oyunu, bariz sıkıntıları var evet ama keyif almama engel değil, gerçekten de oyunu 500 kadar kişi yapıyormuş, diğer büyük firmalarda 2000-3000 kişi çalışıyor bu tip oyunlar üzerinde, bu bile oldukça büyük bir başarı bence CDPR için ama biraz da göz boyadılar ne yalan söyleyeyim.

Geri
Yukarı