Witcher 3 hariç Skyrim benzeri oyun önerisi

Karasah

Hectopat
Daha fazla  
Ever forumdaşlar, oyun önerisi arıyorum forumdaki benzer yüzlercesi gibi. Skyrim oynadım ve çok sevdim gerçeklik ile fantastik orantılıydı. Oyunu 2 kere bitirdim tekrar başlamak istemiyorum. Witcher 3 önermeyin lütfen. Fantastikliğin fazla olmasını istemiyorum, bir de çok pahalı olmazsa mükemmel olur.

Not: Dragon Age önerildiğini gördüm oyunu oynayan varsa kısa bir özet geçebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki oyunda rol yapma ögeleri çok yüksek. Bu yüzden fallout öneririm. Beğenmez ya da başka tavsiye isterseniz yine tavsiye yapabilirim.

Öneri için sağol ama pek ilgimi çekmedi hem pahalı olduğu için de alayım beğenmezsem oynamam diyemiyorum

Risen 1 diyebilirim eski bir oyun ama oynanabilirliği var.
Mass effect serisi oynamanızı öneririm
eski bir oyun olan Star wars knight of the old republic 1-2 kesinlikle oynanabilir.
Dragon Age serisi

Divinity II önerebilirim. Biraz eski bir oyun mod desteği gibi şeyler de yok ama fiyat olarak uygun. RPG oyunlarda görev yapmayı seviyorsan 40 ila 50 saat minimum garanti verebilirim. Oyunu anlayabilmek için de biraz ingilizce gerekli. Son zamanlarda oyunu oynayanların yorumlarını steam üzerinden okuyup karar verebilirsin.

Divinity II önerebilirim. Biraz eski bir oyun mod desteği gibi şeyler de yok ama fiyat olarak uygun. RPG oyunlarda görev yapmayı seviyorsan 40 ila 50 saat minimum garanti verebilirim. Oyunu anlayabilmek için de biraz ingilizce gerekli. Son zamanlarda oyunu oynayanların yorumlarını steam üzerinden okuyup karar verebilirsin.
Teşekkürler bu tür oyunlar ilgimi çekmiyor yukarıdan bakan. Ne deniyor bilmiyorum ama.

Risen 1 diyebilirim eski bir oyun ama oynanabilirliği var.
Mass effect serisi oynamanızı öneririm
eski bir oyun olan Star wars knight of the old republic 1-2 kesinlikle oynanabilir.
Dragon Age serisi
Mass Effect ve Star Wars ilgimi çekmedi eğer başka bulamazsam risen' a şans verebilirim.
Dragon Age Inquisition' ı denemeyi düşünüyorum

Middle-earth™: Shadow of War diye bir oyuna denk geldim steamde. Oynayan varsa yorumunuz nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı