Witcher 3 Hen Gaidth zırhı nasıl alınır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BaW en son vampirle yüzleşmek için 2 seçenek sunuyor. Prensesin kardeşini değil diğer yolu seçin. Limanda kadınla buluşuyorsunuz. Sonra arkadaşınız olan vampirle mağaraya gidiyorsunuz. Gerisi videoda var. Ama vampirle konuştuktan sonra etrafı iyice arayın. Çünkü oradan çıktığınızda geri dönüşü olmuyor. Yani şöyle söyleyelim, bazı parçaları mağarada vampirle konuşmadan önce buluyorsunuz, diğerlerini vampirle ilk konuşmanızdan sonra buluyorsunuz. Vampirle ikinci kere konuşmaya gittiğinizde tekrar sizi gönderdiği yere gidemiyorsunuz.

Baw en son vampirle yüzleşmek için 2 seçenek sunuyor. Prensesin kardeşini değil diğer yolu seçin. Limanda kadınla buluşuyorsunuz. Sonra arkadaşınız olan vampirle mağaraya gidiyorsunuz. Gerisi videoda var. Ama vampirle konuştuktan sonra etrafı iyice arayın. Çünkü oradan çıktığınızda geri dönüşü olmuyor. Yani şöyle söyleyelim, bazı parçaları mağarada vampirle konuşmadan önce buluyorsunuz, diğerlerini vampirle ilk konuşmanızdan sonra buluyorsunuz. Vampirle ikinci kere konuşmaya gittiğinizde tekrar sizi gönderdiği yere gidemiyorsunuz.

Teşekkürler çok yardımcı oldunuz🙂😁
Baw en son vampirle yüzleşmek için 2 seçenek sunuyor. Prensesin kardeşini değil diğer yolu seçin. Limanda kadınla buluşuyorsunuz. Sonra arkadaşınız olan vampirle mağaraya gidiyorsunuz. Gerisi videoda var. Ama vampirle konuştuktan sonra etrafı iyice arayın. Çünkü oradan çıktığınızda geri dönüşü olmuyor. Yani şöyle söyleyelim, bazı parçaları mağarada vampirle konuşmadan önce buluyorsunuz, diğerlerini vampirle ilk konuşmanızdan sonra buluyorsunuz. Vampirle ikinci kere konuşmaya gittiğinizde tekrar sizi gönderdiği yere gidemiyorsunuz.
(((Belki Spoiler!!! )))

Ben kız kardeşi seçtim. Masal diyarında da kurdele almadım. Dettlaff öldürdü sonra bende detlaffı öldürüp hapishaneye girdim dandelion kurtardı sizce bu son iyi bir son mu? Bence iyi çünkü kız kardeşi kullanmayınca anna ölüyormuş galiba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı