Witcher 3'te yaratık çeşitliliği nasıl?

Eruiluvatarr

Femtopat
Daha fazla  
Witcher 3'ü sadece 4 saat oynadım ve yaratık çeşitliliği hoşuma gitti fakat etrafta gezinirken bu yaratıkların hep benzer olduğunu gördüm. Witcher 3'ün yaratık çeşitliliği iyi mi, kötü mü ve ne kadar yaratık var yaklaşık olarak?

Genel olarak evet belirli türler karşınıza sürekli çıkar. Onun dışında hikayenin görevlerinde zevkli bosslar var.

Her bölgenin kendi canavarı oluyor genelde, ormanın derinliklerinle kurtlar, skellige de boz ayıları vs gibi düz moblar çok çeşitli değil boss fightlar da çok çeşitli değil ama savaş sistemi bana kalırsa fena değil, eğer sıkıcı geliyorsa anafor build'i ile oynayabilirsin.

Witcher 3'ü sadece 4 saat oynadım ve yaratık çeşitliliği hoşuma gitti fakat etrafta gezinirken bu yaratıkların hep benzer olduğunu gördüm. Witcher 3'ün yaratık çeşitliliği iyi mi, kötü mü ve ne kadar yaratık var yaklaşık olarak?

Bence gayet çeşitli. Bölgeden bölgeye göre yaratık tipi de değişiyor.

Her bölgenin kendi canavarı oluyor genelde, ormanın derinliklerinle kurtlar, skellige de boz ayıları vs gibi düz moblar çok çeşitli değil boss fightlar da çok çeşitli değil ama savaş sistemi bana kalırsa fena değil, eğer sıkıcı geliyorsa anafor build'i ile oynayabilirsin.
Sağ olun bilgi için. Lakin anafor buildini tam olarak çözemedim ne için?

Ortalama diyebilirim. Çok çeşitli değil.

Witcher 3 de yaratık değil ama erkek surat çeşitsizliği rahatsız ediyor, birçok karakterde aynı suratı görüyorsun. Özellikle şu surat.

Her bölgede ağırlık bir yaratık çeşidi var. Farklı yaratık çeşitlerini görevlerde ilerledikçe göreceksiniz. Özellikle dlcler ile birlikte orta - iyi seviyesinde bir çeşitlilik oluyor.

Geri
Yukarı