Çözüldü Witcher 3 hikayeye devam edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Y

Centipat
Daha fazla  
Kont Reuven'in hazinesi adlı bölümün sonunda djikstra isminde biriyle konuşmamız isteniyor ancak adam asla görevin gösterdiği yerde durmuyor onun yerine kendi odasında durmayı tercih ediyor. Konuşmaya çalışınca da görevle ilgili herhangi bir şey söyleyemiyorum. Tüm kalan görevlerim bu görevin sonucuna bağlı bunu nasıl düzeltirim?

Çok önceki kayıtlar ve otokayıtlar dışında yok.
Bug oldu yüksek ihtimalle, önceki saveye dönmeyi deneyebilirsin.

Bu arada, ana görev listeni atabilir misin?
Adsız.png

Çok önceki kayıtlar ve otokayıtlar dışında yok.

Adsız.png
oyunun kendi konsolundan para almıştım 2. oynayışım olduğu için o sıkıntı çıkarır mı?
Bug oldu yüksek ihtimalle, önceki saveye dönmeyi deneyebilirsin.

Bu arada, ana görev listeni atabilir misin?
önceki saveim çok önce onun dışında bir çözüm var mıdır?

para hilesi çalıştırmışsın gördüğüm kadarıyla, 3. parti yazılımları dahil ettiğin için karışıklık yaşanmış olabilir. 300 saati olan birisi olarak parayı oyun içinde oynayarak kazanmanı tavsiye ederim oyunu çok daha sürükleyici hale getirir. Temiz yeni başlangıçla başlamanı tavsiye ediyorum çünkü bazı kondisyonlarda ileride de sıkıntı yaşayanlar olduguna şahit oldum.

para hilesi çalıştırmışsın gördüğüm kadarıyla, 3. parti yazılımları dahil ettiğin için karışıklık yaşanmış olabilir. 300 saati olan birisi olarak parayı oyun içinde oynayarak kazanmanı tavsiye ederim oyunu çok daha sürükleyici hale getirir. Temiz yeni başlangıçla başlamanı tavsiye ediyorum çünkü bazı kondisyonlarda ileride de sıkıntı yaşayanlar olduguna şahit oldum.
2. oynayışım olduğu için sıkıntıdan açmıştım ve oyunun kendi konsolundan açtım 3. parti bir yazılımdan değil.

@Arda Y yan görev olarak Triss ile bir yan görev yapman gerekiyordu, yan görev listende Triss ile alakalı bir görev var mı?
kusura bakmayın çok geç gördüm evet o görevi yapmıştım
@Arda Y yan görev olarak Triss ile bir yan görev yapman gerekiyordu, yan görev listende Triss ile alakalı bir görev var mı?
bahsettiğiniz görev triss e işkence edilen görev sanırım orda aard la kırılan bir yer varmış yeni gördüm ordan gitmemiştim o yüzden mi bug oldu

Geri
Yukarı