Witcher 3 için önceki oyunlar nasıl öğrenilir?

Benim de oynayasım geldi. Geçen sene seriye başlamak için ilk oyunu oynayıp bitirmiştim. Aslında kitaplarını okuyup ondan sonra bu oyun serisine girişmek lazımmış. Bir de ilk oyunun kayıtları üzerinden devam etme seçeneği ufak tefek bir şeyleri değiştirebilirmiş. O yüzden 2. oyuna başlamıştım ilk oyunun kayıtları üzerinden ama sonra bir takım sıkıntılardan dolayı oyuna devam edemedim. Bilgisayara format atmak zorunda kaldığım için de ilk oyunun kayıtları gitti. Şimdi başlasam bile herhalde 2. sayfada atılan 1. ve 2. oyunun hikayelerini izleyip öyle 3. oyuna başlarım. Yine de kayıttan devam etme seçeneğinden mahrum kalmak canımı sıkıyor. RP açısından olumsuz bir durum bence önceki oyunları oynamamak.

W2 optimizasyonu çok kötü o yüzden diyordur.
Bir oyunun optimizasyonunu oyunun vaatettiklerine göre sistem gereksinimlerinin oranıyla yorum yapılır.
Mesela bir oyunun optimizasyonu çok iyidir ama oyunun grafikleride müthiş ötesidir.
O oyundan, intel hd de çalışmasını bekleyemeyiz ama muadil grafikli oyunlara göre daha düşük sistem gereksinimleri bekleriz.

Bir oyunun optimizasyonunu oyunun vaatettiklerine göre sistem gereksinimlerinin oranıyla yorum yapılır.
Mesela bir oyunun optimizasyonu çok iyidir ama oyunun grafikleride müthiş ötesidir.
O oyundan, intel hd de çalışmasını bekleyemeyiz ama muadil grafikli oyunlara göre daha düşük sistem gereksinimleri bekleriz.
W2'de optimize denen birşey yok zaten.
W3'ü ultra 60-75FPS oynatan sistem 2. oyunda 20-40FPS alıyor. AC4 bile daha optimize yeni sistemlerde.

Geri
Yukarı