Witcher 3'ü oynamak için önceki oyunların oynanması gerekiyor mu?

furuko66

Decapat
Daha fazla  
Ben 1 yıl önce Witcher 1 almıştım ancak beğenmedimden 1 saat bile oynamıştım. Ancak şu an Witcher 3 12 TL falan Witcher 3'u oynamak için 1 ve ikisini oynamam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikayeleri bağlantılı.
Oynanmasa bile en azından hikayeye hakim olmak oyun zevkinizi arttıracaktır

Oynaman gerekmiyor fakat oynamazsan arka planda ki karakterleri ve hikayeleri bilmezsin. Bu kim muhabbet ne? Diyeceğin çok yer gelir karşına. 1. oyunun hikayesini izleyip 2. ve 3. oyunu oynamanı tavsiye ederim.

Ben 1 yıl önce Witcher 1 almıştım ancak beğenmedimden 1 saat bile oynamıştım. Ancak şu an Witcher 3 12 TL falan Witcher 3'u oynamak için 1 ve ikisini oynamam gerekir mi?

En azından videolarını izle oynarken daha eğlenirsin karşına bir sahne çıkınca bu ne la demessin.

Oynanır ama birinci ve ikinci oyunun hikayesini dinleyin sonra oynayın. Ben şahsen tüm seriyi oynadım, Witcher 3'te eski arkadaşlarımı falan görünce duygulandım elimden geldiğince yardım falan ettim. Büyük ihtimalle oyunda rastladığınız çoğu karakterle yeni tanışacaksınız o şekilde nasıl olur oyun zevki bilmiyorum ama yine de oynanır bence.

İlk iki oyunu da deneyin derim. Hikayeyi internetten öğrenmek yerine kendim oynayarak öğrenmek istedim. Bu yüzden ilk iki oyunu da oynadım. İlk oyun eski dolayısıyla sıkıcı gelebilir ama modlarla oyunu kolaylaştırıp hızlıca ilerleyebilir ve hikayeyi öğrenebilirsiniz. 2. oyun da oynanış ve grafik anlamında beni üzmedi. Hala oynanabilir durumda ama bu kişiden kişiye değişir. Özellikle orman bölümlerinde grafikler göze çok hoş geliyor. Bence iki oyuna da şans verin.

Witcher 2 çok güzel bir oyun. Iki farklı yoldan bitirilebiliyor. Bence 3ten önce mutlaka oyna. 50 saat kadar oynadım ama aldığım zevki veren başka bir oyun yok. Witcher 3 ve rdr2 oynamadım daha ama.

Geri
Yukarı