Witcher 3 için RTX desteğinin gelmesini beklemeye değer mi?

kaniel

Hectopat
Yer
Yurt Odası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Witcher 3 RTX desteğini 2022 başında alacak denmişti ben de bekleyip öyle oynayayım demiştim ama şimdi ertelendiğini duyurdular. 2022 3. çeyrek de çıkacak deniyor, sizce beklemeye değer mi? Oyunu neredeyse hiç oynamadım, ilk defa oynayacağım sayılır.

CD Projekt RED'in verdiği tarihlere güvenilmez artık, başlama isteğiniz varsa boş verin başlayın bence.

Witcher hayranıysanız değer. Fakat tabii bu işin ne kadar iyi yapılacağı da önemli bir nokta.

GTA Trilogy Definitive Edition gibi uyduruk bir grafik yenilemesi olacaksa beklemenin bir alemi yok.

Sistemind 1660 Super ve üstü kart varsa grafik modlarıyla çok daha iyisini yapabilirsin.

HD Reworked Project 12.0 Ultimate ve Super Turbo Lightning Mod'u kurup başla oynamaya. RTX desteği geldiğinde bir kez daha bitirirsin.

Zaten oyunu tekrar açıp oynayacaksınız. Ben şu an en zor modda tekrar başladım ve hikayenin bitmesine 10 saat falan kaldı. Sonra da DLC'ler. Sizde öyle yaparsınız yeni sürüm çıktığında. Türe yabancıysanız normal zorlukta oynayın oyunu anlamak için. Sonra da yeni sürümle en zor modda deneyin. Bunu diyorum çünkü oyunun zevkini çok arttırıyor.

Geri
Yukarı