Witcher 3 kaç saat sürüyor?

balikeat

Megapat
Cyberpunk 2077'yi çıktığı günden beri 85 saat falan oynadım. Artık leş optimizasyonu ve bugları dayanılamayacak seviyeye geldi. Düzelene kadar Witcher 3'e sarayım dedim ve sardı da. Daha oyunun 7. saatinde, Baron'un kızını ve karısını bulma kısmındayım. yan görev odaklı gittim.

Efsunger seti kasma olayı falan varmış. Zaman alıyormuş ama ne olduğu hakkında en ufak fikrim yok. Kart oyunu kısmı (Gwent) pek sarmadı. Oyun saatine 20 saat eklenebileceği söylenmiş. Hikayesi de epey merak uyandırdı doğrusu. Ana hikaye odaklı gelişmeden gitsem ileride sıkıntı yaşar mıyım? Yeni başlayan birisi için ne önerirsiniz?
Bu arada oyunun DLC'lerine de sahibim. İndirimdeyken komple paket olarak almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk 2077'yi çıktığı günden beri 85 saat falan oynadım. Artık leş optimizasyonu ve bugları dayanılamayacak seviyeye geldi. Düzelene kadar Witcher 3'e sarayım dedim ve sardı da. Daha oyunun 7. saatinde, Baron'un kızını ve karısını bulma kısmındayım. yan görev odaklı gittim.

Efsunger seti kasma olayı falan varmış. Zaman alıyormuş ama ne olduğu hakkında en ufak fikrim yok. Kart oyunu kısmı (Gwent) pek sarmadı. Oyun saatine 20 saat eklenebileceği söylenmiş. Hikayesi de epey merak uyandırdı doğrusu. Ana hikaye odaklı gelişmeden gitsem ileride sıkıntı yaşar mıyım? Yeni başlayan birisi için ne önerirsiniz?
Bu arada oyunun DLC'lerine de sahibim. İndirimdeyken komple paket olarak almıştım.
Witcher 3 tam bir başyapıttır gerçekten iyi etmişsiniz başlamakla. Öncelikle hocam zaten her zaman ana görevleri yaparak oyunu bitiremezsiniz çünkü oyunu öyle bir ayarlamışlar ki seviye sistemi olduğu için yan görev yapmazsanız seviyenizi yükseltemiyorsunuz ve ana görevde ilerlemek imkansız bir hal alıyor yani ya mecburen yan görevlerde de ilerleyeceksiniz ya da hile yapacaksınız. Hikayesi gerçekten çok geniştir yap yap bitmez ben günde 4-5 saat oynayarak rahat 1 ay oynadığımı hatırlıyorum ama ölüm marşı zorlukta tabi (DLC'ler hariç) ki zaten DLC'ler başlı başına iki oyun sayılır yani bu oyunun iki DLC'sinin hikayelerini alıp başka bir oyun diye piyasaya sürebilirsiniz öyle bir oyundur Witcher 3. Kısacası ben sizi çok rahat 1 ay idare edebileceğini düşünüyorum tabi günde 10 saat bilgisayar başınaysanız bu değişir ve sakın hikayede ilerlediğinizi sanmayın sizin olduğunuzu bahsettiğiniz yer daha oyunun başı 😄 Yani bu oyuna kötü diyebilecek birini bulamazsınız Cyberpunk 2077'nin bu kadar ses getirerek çıkmasının tek nedeni bu oyundur.

Bitirmek için oynadım çünkü bilgisayarımda yer yoktu ve doya doya oyunu yaşaya yaşa 60 saate yakın bir sürede bitirdim. Daha DLC'ler var onlara da başka zaman bir göz atarım. Her gün canım çekiyordu o derece yani girip oynayın kendiliğinden biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı