Witcher 3 karanlıkta dolaşma görevi nasıl geçilir?

fullrafa

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zaman sonra oyuna tekrar başladım. En son böyle bir yerde kalmışım, 1 saattir geziyorum ama yapamadım, bilen birisi yardım ederse sevinirim. Cidden canım çok sıkıldı, yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230825_172334.jpg
    IMG_20230825_172334.jpg
    379,2 KB · Görüntüleme: 37
Uzun zaman sonra oyuna tekrar başladım. En son böyle bir yerde kalmışım, 1 saattir geziyorum ama yapamadım, bilen birisi yardım ederse sevinirim. Cidden canım çok sıkıldı, yardımcı olursanız sevinirim.
Yerlerde efsunger hislerini kullanarak kırlangıç izi araman gerekiyor. Yerde kırmızı ne görürsen oraya git yani. Bazı yerler karanlık gelecek envanterinde muhtemelen meşale vardır. Yoksa igni kullanarak ilerle.

Buralarda yanlış hatırlamıyorsam portallar filan vardı, portalı aktif etmek için duvarlarda krital tarzı bir şey varsa igni veya aard ile onları aktif etmeye calis.

Gerci efsunger hislerini kullan demiş, sağ tık ile de yön bulunabilir olması lazım.

Hocam en iyisi görev ismini öğrenip Youtube a yazıp guide lerini izleyin. Biraz zordu o görev.

Yerlerde efsunger hislerini kullanarak kırlangıç izi araman gerekiyor. Yerde kırmızı ne görürsen oraya git yani. Bazı yerler karanlık gelecek envanterinde muhtemelen meşale vardır. Yoksa igni kullanarak ilerle.

O şeyleri çoktan yaptım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230825_173818.jpg
    IMG_20230825_173818.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 18
Bu hangi görev tam çıkaramadım, tüm görevleri göstersen görevler listesini bir atar mısın? Oradan bakayım oyunun neresindesin ona göre bir çıkarıp yaparız.

O şeyleri çoktan yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bir göz at o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı