Witcher 3 Karanlıkta Dolaşmak bölümünde bomba yok

Arda Türkcü

Hectopat
Daha fazla  
Bahsettiğim bölümde fare yuvalarına bomba atıp patlamamı istiyor ama oyun bu zamana kadar bana bomba vermedi ve üretemiyorum malzemem yetersiz, ne yapmam gerekiyor ?

Onları bulabiliyorsunuz. Ayrıca velendeki birçok simya tüccarları (yanlış hatırlamıyorsam Keira Mertz'de dahil) bu otlar satılıyor.)
Yeni başladığım için mi bilmiyorum ama simya tüccarı hiçbir yerde yok, o görevde zaten Keira Mertz ile mağara tarzı biyere iniyoruz devamında fare yuvalarına bomba atmam gerekiyor, Keira ile alışveriş yapamıyorum.

Yeni başladığım için mi bilmiyorum ama simya tüccarı hiçbir yerde yok, o görevde zaten Keira Mertz ile mağara tarzı biyere iniyoruz devamında fare yuvalarına bomba atmam gerekiyor, Keira ile alışveriş yapamıyorum.
Hocam teknik olarak olması lazımki görevi geçebilesiniz. Gözden kaçırdığınız bir yerde olabilirler veya otların haritanın nerelerinde çıktıklarında bakın. Oradan toplayıp craftlayın.

Hocam teknik olarak olması lazımki görevi geçebilesiniz. Gözden kaçırdığınız bir yerde olabilirler veya otların haritanın nerelerinde çıktıklarında bakın. Oradan toplayıp craftlayın.
Görev esnasında görevi bırakıp sağda solda takılıyorum ama asla simya tüccarı yok doğada bulmaya çalışıyorum henüz bulamadım.

Geri
Yukarı