Çözüldü Witcher 3 kasıyor (PS4)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Ben PS4'de oyunu oynuyorum ama Novigrad mekanındayken oyuna FPS düşüşleri gelince çok sinir oluyorum ve soğuyorum her şeyden. Çözümü falan yok mu? GOTY Edition sürümüne sahibim. Versiyon 1.60.

Çözüm
Fat kasanın soğutması daha iyi değil mi? O yüzden sesli çalışıyor diye biliyorum ben.

Hayır fat kasa daha fazla ısındığı için fanlar uçak motoru gibi dönmeye başlıyor, bu yüzden fanlar çok ses çıkarıyor. Slim kasa soğutma anlamında fat kasadan daha iyi. Mümkünse konsolu açıp temizleyin.
Not: Eğer ki bütçeniz varsa konsolda ki HDD yerine SSD takabilirsiniz. @xCheesy99
Hayır fat kasa daha fazla ısındığı için fanlar uçak motoru gibi dönmeye başlıyor, bu yüzden fanlar çok ses çıkarıyor. Slim kasa soğutma anlamında fat kasadan daha iyi. Mümkünse konsolu açıp temizleyin.
Not: Eğer ki bütçeniz varsa konsolda ki HDD yerine SSD takabilirsiniz. @xCheesy99

Basarım kahkahayı bende de Slim var oyunda girince 5dakika sonra ısınıyor 15 dakika sonra fan sesi başlıyor kuzenimde parlak kasa var ısınma sorunu yok fan sesi biraz daha fazla ama.

Geri
Yukarı