Witcher 3 katakan yaratığı geçilmiyor

Panda33

Decapat
Daha fazla  
Marhabalar öncelikle, bügün Witcher 3 oynarken ya şimdi ya hiç görevini oynarken karşıma katakan diye bir yaratık 5 6 kez denememe rağmen olmuyor. 13 seviyeyim ama can doldurup duruyor kesemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz taktik falan?
Gülüyorsun yardımcı olmuyorsun

Son düzenleme:
Katakanı öldürmek için can doldurmasına izin vermeden igni + seri vuruşlar yapmanız gerekiyor. Genelde zorlandığın veya geçemediğin yaratıklar olursa menüden yaratık külliyatına bakıp zayıf olduğu büyülere yada yaratık için kullanılacak yağ ve iksirlere bakabilirsin.

O bir vampir. Vampir yağı uygula, Kara Kan iksiri iç.

Deliler gibi koşmaya başladığında Quen veya Yrden basıp kendini savun. Ardından Yıldırım iksirini içip daha fazla hasar vurma kapasiteni arttır. Peş peşe birkaç saldırıdan sonra canı oldukça düşecektir zaten. Canın azaldığı zaman Kırlangıç iksirini de içip canını bir anda artırabilirsin.

O bir vampir. Vampir yağı uygula, Kara Kan iksiri iç.

Deliler gibi koşmaya başladığında Quen veya Yrden basıp kendini savun. Ardından Yıldırım iksirini içip daha fazla hasar vurma kapasiteni arttır. Peş peşe birkaç saldırıdan sonra canı oldukça düşecektir zaten. Canın azaldığı zaman Kırlangıç iksirini de içip canını bir anda artırabilirsin.

Vampir yağı gözükmüyor nasıl yapılacağını da bilmiyorum yıldırım ve kırlangıcım var
Katakanı öldürmek için can doldurmasına izin vermeden igni + seri vuruşlar yapmanız gerekiyor. Genelde zorlandığın veya geçemediğin yaratıklar olursa menüden yaratık külliyatına bakıp zayıf olduğu büyülere ya da yaratık için kullanılacak yağ ve iksirlere bakabilirsin.

İyi de daha önce öldürmediğim yaratığun külliyatı bulunmuyor

Vampir yağı gözükmüyor nasıl yapılacağını da bilmiyorum yıldırım ve kırlangıcım var

İyi de daha önce öldürmediğim yaratığun külliyatı bulunmuyor
Şema gerekiyor bunun için. Eğer yoksa yapamazsın. Aynı şey Kara Kan iksiri için de geçerli. Bunlar zorunlu değil, sadece işini kolaylaştırıyor. Diğer dediklerimi yaptığın zaman geçersin diye düşünüyorum.

Elinde bir şey yoksa yapacağın tek şey büyülerini kullanmak. Axii , igni , yrden kullanıp can doldurmasına izin vermeden öldürmen gerekiyor. Belli bir hasar verdikten sonra can doldurması yavaşlayacak.
Yinede geçemediysen oyunun zorluk seviyesini düşürebilirsin. Başka yapabileceğin bişey yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı