Witcher 3 Kılıç Ve Zırh Tavsiyesi

İnancays

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, bir konu hakkında Witcher bilenlere danışmak istiyorum. Şuanda oyunun main hikayesinin sonlarına yaklaşmış durumdayım 28 seviyeyim fakat hala bir tüccardan aldığım normal bir zırhı kullanıyorum, zırh kötü değil ama efsunger teçhizatı olmaması beni biraz rahatsız ediyor. Hikayeyi bir kenara koyup karakteri biraz geliştirmek istiyorum. Griffin school teçhizatlarını buldum kılıçlarını vs yaptım ama kullandığım kılıçlara göre biraz düşük kaldı. Öneriniz var mı acaba şunu yap bunu yap gibi?

Kullandığım zırh ve kılıçları aşağıya bırakıyorum;

1641806599140.png

Bu kılıç hikaye içerisinde birinden hediye olarak geldi spoiler vermemek için kim olduğunu vs söylemeye gerek yok,
1641806617178.png

Bu kılıç da aynı kişiden ödül olarak geldi,
1641806709823.png

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Toplam kaç görev yaptınız bilmiyorum ama bir seviyenin tüm eşyaları için 2-3 görev çıkıyordu, (bir sandıkta 2-3 tanesi birden olabiliyor.) Gelişmiş kedi zırhının diğer parçalarını bulmamış olabilirsiniz yaptığınınız görevlere bir göz atın, tüm parçaları bulduğunuza emin olun.

Kedi teçhizatlarına yöneleceğim. Teşekkür ederim cevap veren herkese.

İyi günler tekrardan şimdi ben catschool setini pantolon haricinde çektim. Geliştirme haritalarını alıp 2 ve 3. geliştirmeleri yaptım fakat sadece çelik kılıcı geliştirebildim diğer parçalarda (gümüş kılıç, zırh, eldiven, ayakkabı) gelişmiş parçanın olması gerekiyor diyor fakat gittiğim yerlerde onların şeması çıkmadı. Demek istediğim normalde Kedi zırhı > gelişmiş kedi zırhı > üstün kedi zırhı olması gerekiyor fakat bende gelişmiş kedi zırhı şeması yok üstün kedi zırhı şeması var 2 ve 3. şema görevlerini yaptım oysaki.

Eki Görüntüle 1266438
Gelişmiş teçhizatlar burada bulunuyormuş. Dikkatli bakmış mıydın?
1784863191_preview_Adsız333.png

Selamlar herkese, bir konu hakkında Witcher bilenlere danışmak istiyorum. Şuanda oyunun main hikayesinin sonlarına yaklaşmış durumdayım 28 seviyeyim fakat hala bir tüccardan aldığım normal bir zırhı kullanıyorum, zırh kötü değil ama efsunger teçhizatı olmaması beni biraz rahatsız ediyor. Hikayeyi bir kenara koyup karakteri biraz geliştirmek istiyorum. Griffin school teçhizatlarını buldum kılıçlarını vs yaptım ama kullandığım kılıçlara göre biraz düşük kaldı. Öneriniz var mı acaba şunu yap bunu yap gibi?

Kullandığım zırh ve kılıçları aşağıya bırakıyorum;

Eki Görüntüle 1266284

Bu kılıç hikaye içerisinde birinden hediye olarak geldi spoiler vermemek için kim olduğunu vs söylemeye gerek yok,
Eki Görüntüle 1266286

Bu kılıç da aynı kişiden ödül olarak geldi,
Eki Görüntüle 1266288

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Okulların teçhizatları bana kalırsa en iyisidir.Hangi okulun zırhı ile oynayacağınız sizin oynanış tarzınıza bağlı.Ben hızlı bir oynanışı tercih ettiğim için kedi okulu tercih etmek istiyordum.Ama duygularım beni kurt okuluna götürüyordu.Ayrıca kılıç ve zırh şemalarını tüccarladan aldığınız haritalar ile de bulabilirsiniz.Eğer dlc'leri aldıysanız blood and wine dlc'sinde mükemmel bir kılııç var.
Ayrıca herhangi bir okulun zırhı ve kılıcı envanterinizdeki diğer ögelere göre daha düşük kalabilir.Bu durum şemaya bağlıdır.
Oyunda 3 büyük demirci(Velen,Novigrad,Skellige'de) vardır.Bu demirciler sayesinde normal demircilere göre daha sağlam ürünler yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı