Witcher 3 konsol ve PC'de farklı mı?

ILuwc

Centipat
Daha fazla  
Ben 180 saat PC'de Witcher oynadım şimdi de Xbox'ta oynuyorum ama karakter geliştirme bölümü de bir eksiklik dikkatimi çekti. Genel olarak adlandırılan kahverengi bölümde çoğu şey yok. Mesela yemek yedikten sonra 20 dk can tazeleme gibi çok yararlı bir şey yok. Eskiden 50 tane geliştirme vardı şimdi sadece 20 tane var. Bunun sebebi nedir? Bahsettiğim yerin fotoğrafını alta koydum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230610_003410.jpg
    IMG_20230610_003410.jpg
    223,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 180 saat PC'de Witcher oynadım şimdi de Xbox'ta oynuyorum ama karakter geliştirme bölümü de bir eksiklik dikkatimi çekti. Genel olarak adlandırılan kahverengi bölümde çoğu şey yok. Mesela yemek yedikten sonra 20 dk can tazeleme gibi çok yararlı bir şey yok. Eskiden 50 tane geliştirme vardı şimdi sadece 20 tane var. Bunun sebebi nedir? Bahsettiğim yerin fotoğrafını alta koydum.

Witcher'a en son Update gelmişti hem PC hem kosnol için ondan kaynaklı olabilir mi hocam

İlginç. İlk defa görüyorum. Versiyonlar aynı mı? Belki son güncellemeyle değişmiştir.

Witcher'a en son Update gelmişti hem PC hem kosnol için ondan kaynaklı olabilir mi hocam.

Sürüm 4.0.3.0 olarak gözüküyor ama Microsoft Store'den birkaç tane mod indirmiştim onları silip deneyeyim.

Sürüm 4.0.3.0 olarak gözüküyor ama Microsoft Store'den birkaç tane mod indirmiştim onları silip deneyeyim.

Silip denedim bir fark olmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı