Witcher 3 Mod Kurulumu

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sıkı bir Witcher serisi hayranıyım. Daha önce hiç bir oyunda mod kurmadım nasıl yapıldığını bilmiyorum. Az biraz araştırdım fakat nasıl kuracağımı değil de hangi modların güzel olduğunu anlatmışlar genel olarak. Oyunu bitirdim ve daha çok artık loot amaçlı oynuyorum. Kısaca ben bu oyun için hem mod nereden bulabilirim hem nasıl kurabilirim?

Nexus Mods'da Witcher 3'e ait modlar bulabilirsin. YouTube kanallarında nasıl kurulacağını da bulabilirsin. Can Sungur, Skyrim için modlar kurduğu bir serisi vardı. O adımlar The Witcher 3 için de geçerli olabilir. (Sadece kurduğu araçlar, modlar değil)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nexus Mods'da Witcher 3'e ait modlar bulabilirsin. YouTube kanallarında nasıl kurulacağını da bulabilirsin. Can Sungur, Skyrim için modlar kurduğu bir serisi vardı. O adımlar The Witcher 3 için de geçerli olabilir. (Sadece kurduğu araçlar, modlar değil)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bakacağım.

Ciri ile bende çok gezmek istedim eğer kolay bir yol bulursan buraya yazarsan sevinirim.
Ciri'nin görünümünü değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum. Birden fazla mod bulunuyor.
Bu arada Nexus Mods sitesinde başka bir kullanıcının oluşturduğu bir mod yöneticisi bulunuyor.
Ayriyetten The Witcher 3'ün mod listesine kategoriler halinde de bakabilirsin.

Ciri ile bende çok gezmek istedim eğer kolay bir yol bulursan buraya yazarsan sevinirim.
Şöyle biri sadece modun nasıl yapılacağını anlatmış aslında basitmiş.
Modlar için yukarıda @unnamedington adlı arkadaşımızın attığı siteden seçip içeriğine bakıp isteğinize göre kurabilirsiniz. Benim aklıma şuanlık Ağırlık ve Hızlı Seyahat modları yatıyor fazla kurcalamak istemiyorum. @unnamedington'a yardımından dolayı teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı