Witcher 3 mod önerisi

Modların isimlerini hatırlayamıyorum, eğer hatırlarsam döner eklerim ama ben oyunun trailer'larındaki hood'u (ana oyunda nedense yok), kılıçların üst üste değil de X şeklinde durmasını sağlayan bir modu ve birkaç grafik modu eklemiştim oyuna. Bunlar popüler modlardı o yüzden Nexus'ta biraz gezinti ile bulunabilir belki.

Next gen yaması gelecekti, Netflix DLC'si ile. Galiba satın almışlara ücretsiz şekilde olacaktı. Tekrar oynamadan önce onu beklemenizi tavsiye ederim.

Next gen yaması gelecekti, Netflix DLC'si ile. Galiba satın almışlara ücretsiz şekilde olacaktı. Tekrar oynamadan önce onu beklemenizi tavsiye ederim.

Ne zaman çıkacak net bir bilgi var mı? Zaten ben modları sorunsuz kurup çalıştırana kadar çıkmış olur :)

Selam.
Witcher 3 mod kuracağım fakat sorunsuz kurulduğunu nasıl bilebilirim? Manuel kurulum yapacağım. Oynamaya başladıktan sonra sıkıntı çıkarsın istemiyorum. En gerekli modlar nelerdir? Mod birleştirme script birleştirme vb gibi.

Selam.
Witcher 3 mod kuracağım fakat sorunsuz kurulduğunu nasıl bilebilirim? Manuel kurulum yapacağım. Oynamaya başladıktan sonra sıkıntı çıkarsın istemiyorum. En gerekli modlar nelerdir? Mod birleştirme script birleştirme vb gibi.
Script Merger ve Mod Limit Fix gerekiyor.

Geri
Yukarı