Witcher 3 Morkvarg nasıl yenilir?

• Konuyu başlatan lufe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 4B

lufe

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3 oynarken Morkvarg adlı bossa geldim. 9lv iken geldim geçemiyorum, bende mi bir problem var? Hile yaparak geçmek istemiyorum, yarı cana kadar düşürdüm fakat sürekli healleniyor. Nasıl yenebilirim?

Witcher 3 oynarken Morkvarg adlı bossa geldim. 9lv iken geldim geçemiyorum, bende mi bir problem var? Hile yaparak geçmek istemiyorum, yarı cana kadar düşürdüm fakat sürekli healleniyor. Nasıl yenebilirim?
Morkvarg ilk oynadığımda beni delirtmişti resmen. Onu yenmenin 2 farklı yolu var. Aşağıdaki videodan bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka görevle devam edin bence. 9 seviye düşük olması lazım yanlış hatırlamıyorsam +15 seviye bir görev olması lazım. Zorlarsanız biraz teknikle (yağ ve igni kullanarak) kesebilirsiniz ama size kalmış.
Ek bilgi: Genel olarak yaratık külliyatından faydalanmayı unutmayın.

"Kaçın" tuşunu dikkatli kullanarak ve ismini unuttuğum koruma kalkanı ile geçebilirsin. Ben 7 levelde geçtim. 2 tane pişmiş ızgara balık yiyerek.

9 seviyede orada ne işiniz var? Düz rush mı attınız? :D O görevin oluru 19 seviyedir en az. Yan görevlerin hepsini Allah'a emanet ederek gitmişsiniz herhalde.

O görevin birden farklı yapılışı var;
1. Kendi etini yedireceksiniz ve ölecek.
2. Onu lanetleyen kolyeyi bir adamdan alıp, ona vereceksiniz ve lanet bozulacak.

Videolar yardımı ile yapabilirsin. Detayları tam hatırlamıyorum.

@Knight Davion O başka bir kurtadam görevi. Morkvarg, Yennefer ile veya tek ileride yapılan bir görev. Karıştırdınız.

9 seviyede orada ne işiniz var? Düz rush mı attınız? :D O görevin oluru 19 seviyedir en az. Yan görevlerin hepsini Allah'a emanet ederek gitmişsiniz herhalde.

O görevin birden farklı yapılışı var;
1. Kendi etini yedireceksiniz ve ölecek.
2. Onu lanetleyen kolyeyi bir adamdan alıp, ona vereceksiniz ve lanet bozulacak.

Videolar yardımı ile yapabilirsin. Detayları tam hatırlamıyorum.

@Knight Davion O başka bir kurtadam görevi. Morkvarg, Yennefer ile veya tek ileride yapılan bir görev. Karıştırdınız.

Bahçeden dışarı çıkamayan, mağaranın içinde zırhlı iskelet ile konuşan bir kurt adamdı benim öldürdüğüm. Kurt adam buhar oldu gitti ama sanırım laneti bozamadım.

Bahçeden dışarı çıkamayan, mağaranın içinde zırhlı iskelet ile konuşan bir kurt adamdı benim öldürdüğüm. Kurt adam buhar oldu gitti ama sanırım laneti bozamadım.
Evet, Morkvarg görevi o görev. Fakat dediğim şekilde yapılması gerekiyor. Mağarasına geri kaçmıştır büyük ihtimal. Ona kendi etini yedirmek gerekiyor ölmesi için. Veya laneti kaldıracak kolyeyi bir adamdan almak gerekiyor. Başka türlü ölmüyor. O görevi bug'a sokan çok kişi oluyor bu yüzden. Karman çorman yapmaya çalıştıkları için her şey birbirine giriyor :)

Kanka 9 seviyede çok zor. Bende o seviyelerde denemiştim kesememiştim. 15 civarı bir levele gelince kesebilmiştim. Biraz kasılırsan rahat kesersin.
Düzenleme: Görevi karıştırmışım arkadaşların dediği gibi iki tane seçenek var geçmek için. Yinede zorlanırsanız biraz daha kasılırsınız o zaman basit olur.

Geri
Yukarı