Witcher 3 nasıldır?

turkkomandosu

Decipat
Hiç Witcher oyunu oynamadım, Witcher 3 Steam kütüphanemde bulunuyor. Oynamaya onunla başlasam hikaye akışı açısından bir sıkıntı olur mu?
Oyunun DLC'leri nasıl? Kesin al dediğiniz bir DLC var mı?
Oyun ne kadar sürede %100 bitiyor?
Sorularım bu kadar. Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.

DLC'leri, özellik BnW çok iyi. Önceki oyunları bilmeden oynarsanız hikayeden bir şey anlamazsınız.

Oyun güzel fakat arada sıkıyor.Özellikle velen.Ama almanı tavsiye ederim.Final kısımları çok güzel.

Witcher 3 oynayan ve beğenen kesimin %80 oyunu bir kaç defa daha bitiriyor. Ben ilk oynayışta 110 saatte bitirdim, DLC'leri muhteşem. Tavsiye ederim.

Leleleleleley Witcher 3 övücüleri geliyor leleleleleleley. Witcher 3 şahsen benim sevdiğim bir oyun değil. RPG tarzı oyunları sevmem hatta. Fakat Witcher 3 bu konuda çok övüldü, övülüyor. RPG seviyorsanız denemenizi mutlaka tavsiye ederim. Oyunu bitirmenin 40 saat civarı sürdüğünü duymuştum.

-DLC'leri kesin al. Ana hikayeden bile iyiler.
-Ana hikayeyi 30 saatte falan bitirip, 20-30 saatte DLC'Leri oynarsın. (Bu durum yan görev yapma durumuna bağlı. Uzayıp kısalabilir.)
-Kitapları oku, ilk iki oyunu oyna öyle başla. Yoksa çoğu göndermeyi anlamazsın. Hikayeyi çok yüzeysel anlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…