Witcher 3 New game+ ile yeniden başlamak mantıklı mı?

Bence mantıksız, Witcher tekrar başlanacak bir RPG değil. (İki kez bitirdim)
Diğer RPG'lere göre oldukça linear, yeni oyunlar keşfetmek daha mantıklı.

Önerebileceğim RPG'ler:
Ac Odyssey.
Skyrim.
Fallout NV.
Dragon's Dogma Dark Arisen.
FF XV.
Dragon Age Origins.
Odyssey'i bitirmiştim daha önce. Fallout NV de sırada oynanmayı bekliyor.
Bu oyunu oynarken çok az yan görev yaparak bitirdim. Paraya çok ihtiyaç duyduğum bir iki yer dışında neredeyse efsunger kontratı bile almadım. Bu oynanışımda daha rahat oynamayı planlıyorum. Bir de ana görevlerde diğer seçimler nereye götürecek bunu merak ediyorum.

Odyssey'i bitirmiştim daha önce. Fallout NV de sırada oynanmayı bekliyor.
Bu oyunu oynarken çok az yan görev yaparak bitirdim. Paraya çok ihtiyaç duyduğum bir iki yer dışında neredeyse efsunger kontratı bile almadım. Bu oynanışımda daha rahat oynamayı planlıyorum. Bir de ana görevlerde diğer seçimler nereye götürecek bunu merak ediyorum.
Hocam Novigrad'da Eibhear Hattori isimli bir elf var onun görevini yapıp dükkanını açtırın, daha sonra kılıç satarak çok rahat para kasabilirsiniz. En yüksek fiyattan alan NPC yanlış bilmiyorsam.

Elimizdeki teçhizatlar yeterli gelmiyorsa mevcut paralarımızla yenisini alıp sorunu çözebiliriz diyebilir miyiz?
Oyunu bitireli uzun bir süre oldu ama para verip ekipman almaktansa üstün ekipmanlar kazandıran görevleri yapmanı tavsiye ederim. Witcher setleri de olabilir belki. İleride upgrade imkanın da oluyor. Özellikle kedi okulu setinin bonusları fena değildi yanlış hatırlamıyorsam.
Upgrade etmekten kastım stat yükseltmek olarak değil de giriş seviyesi olan zırhı kullanarak bir üst modelini üretmek mümkün oluyor. Bunun da dezavantajı master seviye zırhlar için DLC gerekiyor diye biliyorum ama yine de kötü zırhlar değiller.
Son olarak bir noktadan sonra otomatiğe bağlıyor insan. Yani çok üstün bir set olmasına gerek yok sadece level ve hasar durumu olarak çok kötü olmasın yeterli. Sonrasında biraz yetenek ile hasar almadan ölüm makinesi olmak mümkün. (Bunu yapamadığım tek yer DLC ile gelen yabani ot düşmanları. Aşırı sinir bozuculardı.)
Bu arada DLC'nin ismi yazarken aklıma gelmemişti. DLC'nin adı da "Blood and Wine" olması lazım.

Geri
Yukarı