Witcher 3 Next-gen Update trailer yayınlandı!

Çok ucuza kaçılmıştı ve umursanmamıştı, kötü çıkacağını tahmin ediyordum.
Witcher 3 HD Reworked modunun yapımcısı ile anlaşıp biraz geliştirip yeni dokuları halletmişler.
Oynanış mekaniklerinde (at sürme, vuruş etkisi hariç bir şey yapılmamıştır) biraz oynama varmış.
Daha karanlık bir renk paleti ve daha parlak bir aydınlatmaya (+Ray Tracing desteği)geçilmiş.
Fotoğraf modu eklenmiş.
+NETFLIX CONTENT
Ekran görüntüsü_20221124_022813.png

Ya arkadaşlar bu oyun bende var şu an da. Game of the year Edition olanı. Ben şimdi oyuna sıfırdan başlayacağım fakat bu güncelleme tam olarak ne değiştiriyor? Grafik falan mı? Ben şimdi diyelim ki high ayar da 80 - 100 FPS oynuyorum. Bu güncelleme geldikten sonra FPS değerlerim düşecek mi? Düşerse ne olacak şimdi bu güncellemeyi yapmak zorunlu mu?

Ya arkadaşlar bu oyun bende var şu an da. Game of the year Edition olanı. Ben şimdi oyuna sıfırdan başlayacağım fakat bu güncelleme tam olarak ne değiştiriyor? Grafik falan mı? Ben şimdi diyelim ki high ayar da 80 - 100 FPS oynuyorum. Bu güncelleme geldikten sonra FPS değerlerim düşecek mi? Düşerse ne olacak şimdi bu güncellemeyi yapmak zorunlu mu?

FPS düşüşü olmayacak, aksine performans sorunları gideriliyor.

FPS düşüşü olmayacak, aksine performans sorunları gideriliyor.

Hocam grafikler daha iyi olmayacak mı bu güncelleme ile? Karta ekstra yük binecek daha fazla texture işleyecek bu da performans kaybı demek. Ekran kartım o kadar da dandik bir şey değil ama şimdi aynı ayarlarla 100 FPS oynamak var 40 FPS oynamak var. Güncelleme sonrası aşırı derece de FPS düşüşü vs olursa ciddi sıkıntı olur. Umarım dediğiniz gibi olur.

Hocam grafikler daha iyi olmayacak mı bu güncelleme ile? Karta ekstra yük binecek daha fazla texture işleyecek bu da performans kaybı demek. Ekran kartım o kadar da dandik bir şey değil ama şimdi aynı ayarlarla 100 FPS oynamak var 40 FPS oynamak var. Güncelleme sonrası aşırı derece de FPS düşüşü vs olursa ciddi sıkıntı olur. Umarım dediğiniz gibi olur.

Ben high ayarlarda 50 - 60 FPS alıyorum bende merak ediyorum güncellemeden sonra 30 -40 FPS alir miyim diye umarım fazla FPS düşürmez zaten sistem anca oynatıyor.

Ben high ayarlarda 50 - 60 FPS alıyorum bende merak ediyorum güncellemeden sonra 30 -40 FPS alir miyim diye umarım fazla FPS düşürmez zaten sistem anca oynatıyor.

Aynen öyle bende onu merak ediyorum şu an da. Normalde ana oyunu bitirip DLC paketlerine devam edecektim uzun soluklu bir oyun planlıyordum ama bu güncelleme olayı biraz işi bozdu. Güncelleme gelmeden oyuna başlamayın diyorlar. Umarım kötü sonuçlanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı