Witcher 3 Ölüm Marşı Zorluğu

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyuna 3. kez başladım ve bu seferki oynayış sürem 20 saate yaklaştı. Oyunu en zor seçenek olan ölüm marşı seçeneğinde oynuyorum fakat o kadar da zorlanmıyorum 😀 7 seviyeyken 10 seviye kontrat alıp yapabildim bu şundan da kaynaklanabilir, yiyecek yenildiğinde 20 dakika boyunca can tazelemesi sağlayan yeteneği açtım ve kullanıyorum bu sayede hasar aldığımda iksirler bitse bile dert olmuyor. Kısacası şu an 10 seviyeyim gayet güzel gidiyor hatta her gördüğüm karede büyülenip fotoğraf alıyorum ancak biraz daha zor beklerdim sonuçta en zor seçeneği seçmişim. 🙂

Bu arada paylaşmasam içimde kalır.

11.jpg
22.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Can yenileyen yaratıklarla savaşmayı deneyin, düşük seviye iseniz ölümsüz oluyorlar resmen. Abartısız bir saat boyunca bir noonwraith (gece heyulası?) ile savaştım fakat sürekli %75 candan tekrar %100 cana dönüyordu. Alghoullerden bahsetmiyorum bile.

Oyuna alıştıktan sonra, yaratıkların patternlarına alıştıktan sonra hiçbir oyun zorlamaz zaten. Bir de ileri seviyelerde Ak Raffard Dekoksiyonu oluşturursanız işinizi daha da kolaylaştırır.

Ben toplamda 5 defa bitirdim oyunu hatta platin kupa bile aldım ve şunu söyleyebilirim ki eğer zorluğu oyun içinde birdenbire değiştirmeyip oyuna ilk başlarken seçiyorsanız zorluk gözle görülür biçimde artmıyor. Bana ölüm marşı da kan ve kemik de diğer zorluk seviyeleri de aynı gibi geldi. Belki ilk kez oynuyor olsaydım ve oyun mekanikleri çözmem gerekseydi zorluğu hissedebilirdim.

RPG oyunların zevki en zor seçenekte oynarken çıkıyor zaten. Oyun kolay zaten taa ki son boss'a gelene kadar, biraz zamanımı aldı güzelim elf'imi yenmem. Sabah 4'de boss a girdim, 5-5.30 gibi yenmiştim. Bitirdikten sonra öyle bir bağırdım ki sabah sabah babamın arka taraftan gelip 'iyi misin' demesini hatırlıyorum askjdsa. ah be şaka maka 2.5 sene olmus.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı