Witcher 3 Oynamalı Mıyım?

Güzel oyun. Ama 30 saatten sonra sıkıldım şahsen. Tamam karakter derinliği çok fazla, hikaye anlatımı güzel ama oynanış ve atmosfer konusunda istediğimi bulamadım. Oynamadan önce oynanış videolarını izlediğim zaman bile sıkılacağımı anlıyordum ben.
Ayrıca RPG demek içimden gelmiyor bu oyuna.

Hoşuna gidiyorsa oyun, oynamak da istiyorsan bir şans ver dene. Denemekten zarar gelmez :D

Son düzenleme:
Üzerinde müthiş bir emek var. Her görevde ayrı bir emek var. Tüm karakterler seslendirilmiş ve hepsinin bir ağırlığı bir kişiliği var. Combat olarak da baya iyi. Animasyonlar ve grafikler şahane. Çeşitlilik bol. Hikayede verdiğin kararlar sadece sonu değil komple oyunu değiştiriyor. Yan görevler inanılmaz fazla ve hepsi birbirinden şahane. Onların da seçimlerle sonlarını değiştirebiliyorsun. Hikaye olarak zaten mükemmel. Yedi senaristi var oyunun. Bugün hangi filmde 7 tane senarist var?

Oyun 20TL iken arkadaşım aldı onda oynaydım.Yaklaşık 30dk falan oynadım ama o sürede bile oyun mükemmel olduğnu belli ediyo.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı