Witcher 3 Oyununu Bitirmek

İmkanın varsa kitapla birlikte oyuna tekrar başla.
Kitap oyun öncesine ait olabilir ama serinin ilk kitabı Witcher 3 oynamama denk geldi inan bana Witcher dünyasındaki hazzım daha da artmıştı, kitap pahalı olduğu için seriye devam etmedim. :)
Kitabı okurken betimlemeleri oyundan karelerle birleştirmen, oyundaki karakterlerin geçmişi Yennefer ile tanışma ve Yenneferin eski hali mesela bunları bilerek oynamak çok güzel.

İmkanın varsa kitapla birlikte oyuna tekrar başla.
Kitap oyun öncesine ait olabilir ama serinin ilk kitabı Witcher 3 oynamama denk geldi inan bana Witcher dünyasındaki hazzım daha da artmıştı, kitap pahalı olduğu için seriye devam etmedim. :)
Kitabı okurken betimlemeleri oyundan karelerle birleştirmen, oyundaki karakterlerin geçmişi Yennefer ile tanışma ve Yenneferin eski hali mesela bunları bilerek oynamak çok güzel.
Sanırım onu daha sonra yapabilirim. Artık çok vaktim yok maalesef ve hemen tekrardan başlarsam hiç zevk almam. Kasımda çok güzel oyunlar çıkacak onlara bakarım artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı