Witcher 3 RX580 ayarları nasıl olmalı?

Kartım o değil ama ayar yapmadan önce bu rehberi izlemiştim, tavsiye ederim. Umarım technopat.net'ten de böyle rehberleri görürüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kartım o değil ama ayar yapmadan önce bu rehberi izlemiştim, tavsiye ederim. Umarım technopat.net'ten de böyle rehberleri görürüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzlemiştim bunu teşekkürler yinede.

Bende de Rx580 var ve uzun zamandır Witcher 3 yüklü, acele etmiyorum bitirmek için. Benim monitörüm Freesync desteklemediği için ultra yerine high ayarlarda oynuyorum, çünkü ultrada fps drop yiyorum, henüz sebebini çözemedim.

Eğer oyuna ilk kez gireceksen, şehirde çok daha düşük fps alıyorsun haberin olsun. Velen'de 90 fps alırken, Novigrad'da 40'lara düştüğü oluyor.

@Calquter çözünürlüğünüz nedir? Bende de RX 460 var ama ben postprocessing'i ortada grafik ayarlarını ise orta-yüksek ve hairworks'lerin hepsi kapalı şekilde 35-45 anca alıyorum. Düşük ayarlarda anca yaklaşıyorum 50-60 FPS'lere.

@Calquter çözünürlüğünüz nedir? Bende de RX 460 var ama ben postprocessing'i ortada grafik ayarlarını ise orta-yüksek ve hairworks'lerin hepsi kapalı şekilde 35-45 anca alıyorum. Düşük ayarlarda anca yaklaşıyorum 50-60 FPS'lere.
RX580 ile postprocessing ayarları açık, grafik ayarları ise hairworkler kapalı diğerleri ultra sadece gölge kalitesi yüksek. 60 fps üzeri alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı