Witcher 3 save dosyaları silindi

Benim bildiğim Steam oyunun ilerlemesini buluta kaydediyordu. Oradan tekrar oyuna entegre etmesi lazım.
Hayal kırıklığı... Eski Save dosyalarım değilmiş yeni oyun kurmuştum onun Save leriymiş boşuna ümitlendim...
Hocam oynama şansınız olursa mutlaka deneyin. Geralt'a olan bakış açınız değişebilir🙂.rica ederim. İyi geceler.

Hocam yeniden başlayacağım ama Blood and Wine satın almayı düşünüyorum o DLC sizde de var mı?
Herkes The Witcher4 olmuş yeni oyun gibi demiş sizce satın almadan önce Witcher 3'ü bitirmeli miyim?

Son düzenleme:
Hayal kırıklığı... Eski Save dosyalarım değilmiş yeni oyun kurmuştum onun Save leriymiş boşuna ümitlendim...

Hocam keşke yeni oyun kurmadan önce bunu yapsaydınız.😕 Siz yeni oyun kurunca Steam yeni Save'leri, eski Save'lerin üstüne yazdı.

Hocam yeniden başlayacağım ama Blood and Wine satın almayı düşünüyorum o DLC sizde de var mı?
Herkes The Witcher4 olmuş yeni oyun gibi demiş sizce satın almadan önce Witcher 3'ü bitirmeli miyim?

Evet bitirmelisiniz 2 tane çok güzel DLC bulunuyor Hearts of Stone'yi önce bitirin sonra Blood and Wine'ı. Yakında indirimler geliyor 2'sini de almanızı tavsiye ederim.

Hocam keşke yeni oyun kurmadan önce bunu yapsaydınız.😕 siz yeni oyun kurunca Steam yeni Save'leri, eski Save'lerin üstüne yazdı.

Evet bitirmelisiniz 2 tane çok güzel DLC bulunuyor Hearts of Stone'yi önce bitirin sonra Blood and Wine'ı. Yakında indirimler geliyor 2'sini de almanızı tavsiye ederim.

İndirim haberini vermeniz güzel oldu hocam indirimleri bekleyeceğim sağ olun.
@RSBRS @AkuTank

IMG_20220127_225307.jpg

Muhtemelen pek bir şey fark etmez ama az önce Blood and Wine the Hearts of Stone satın aldım siz hangisiyle başlamamı önerirsiniz.

Son düzenleme:

Herkes The Witcher4 olmuş yeni oyun gibi demiş sizce satın almadan önce Witcher 3'2

İndirim haberini vermeniz güzel oldu hocam indirimleri bekleyeceğim sağ olun.
@RSBRS @AkuTank

Eki Görüntüle 1285033

Muhtemelen pek bir şey fark etmez ama az önce Blood and Wine the Hearts of Stone satın aldım siz hangisiyle başlamamı önerirsiniz.
Rica ederim hocam.Hearts of Stone ile başlayın.

Geri
Yukarı