Witcher 3 save dosyalarını 2'ye aktarmak

Vaga

Hectopat
Daha fazla  
The Witcher 3 Epic de indirimdeyken aldım bir kısmını oynadım 2'yi de Steam'den aldım oynasam bitirsem 3. oyuna 2. oyunun Save dosyasını aktarabilir miyim oldugum yerden devam etmek kaydıyla aktarabili miyim (sıfırdan başlayamacak kadar oynadım 3. oyunu)

Not:2. oyunun çok katkısı oluyor mu diyaloglara oyunun sonuna.

Not: The wicher 1. kitabını okudum ve netfilixde dizisini izledim oyunu oynamaya gerek var mı?

Not: The wicther 2.nin başını oynadım begenmedim wicther 3 devam ettim ama oyunda savaş var savaş neden çıktı bilmiyorum kara kişeler kim bilmiyorum krallıkları bilmiyorum karakterlerin bazılarını bilmiyorum.

Kısaca özetlemek gerekirse 2. oyunu bitirsem Save dosyasını 3. oynadıgım oyundaki Save dosyamla birleştirebilir miyim en başada başlanmaz o kadar oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: The wicher 1. kitabını okudum ve netfilixde dizisini izledim oyunu oynamaya gerek var mı?
1. oyun ve 2. oyun bildiğim kadarı ile kitaplardan sonra zamanlarda geçiyor. Yani Dizi de 1. kitapta geçiyor. Yani 1-2 oynayabilirsiniz ancak 1-2-3 farklı mekanikleri var hele 1 kontrolleri sıkıcı gelebilir. Ama sevdiyseniz evreni hikayesi için girilebilir.

1. oyun ve 2. oyun bildiğim kadarı ile kitaplardan sonra zamanlarda geçiyor. Yani Dizi de 1. kitapta geçiyor. Yani 1-2 oynayabilirsiniz ancak 1-2-3 farklı mekanikleri var hele 1 kontrolleri sıkıcı gelebilir. Ama sevdiyseniz evreni hikayesi için girilebilir.
2. Oyunu bitirsem şuan oynadığım 3. Oyunda kaldıgım noktaya save dosyasını aktarabilirmiyim 3. Oyunsa ilerledim sıfırlamadan kaldıgım yere aktarılırmı?

2. Oyunu bitirsem şuan oynadığım 3. Oyunda kaldıgım noktaya save dosyasını aktarabilirmiyim 3. Oyunsa ilerledim sıfırlamadan kaldıgım yere aktarılırmı?
Save dosyalarını sorunsuz muhtemelen atabilirsiniz ancak 0dan başlatır atıldığı zaman ama bazı konuşmalar değişecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı