Sürprizbozan Witcher 3 Save dosyası nasıl bulunur?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ACK_61

Centipat
Daha fazla  
Beyler ben oyunu bitirdim ama kötü sonla bitti. Ben ise Ciri'nin ölmediği Triss'i seçtiğim. DLC'de kullanabileceğim bitmiş Save var mı? Ya da bitmeden 1-2 görev önce.

Oyunun giriş ekranında en son kayıtlı bölümden devam etmek yerine, "yükle" kısmından gitmek istediğiniz kayıt bölümüne erişebilirsiniz. Sizi üzmek istemem fakat, oyundaki mutlu sonu görmek için 2-3 görevde verdiğiniz kararlar yeterli olmayacaktır. Hatırladığım kadarıyla pek çok görevde doğru diyalog seçimleri yapılması gerekiyor. Ben tümü şansımı kullanarak tek denemede mutlu sona ulaşmıştım. Gözleri yaşlarla doldurmasının yanı sıra, her oyuncunun şahit olması gereken bir sahne sunuyordu.

Oyunun giriş ekranında en son kayıtlı bölümden devam etmek yerine, "yükle" kısmından gitmek istediğiniz kayıt bölümüne erişebilirsiniz. Sizi üzmek istemem fakat, oyundaki mutlu sonu görmek için 2-3 görevde verdiğiniz kararlar yeterli olmayacaktır. Hatırladığım kadarıyla pek çok görevde doğru diyalog seçimleri yapılması gerekiyor. Ben tümü şansımı kullanarak tek denemede mutlu sona ulaşmıştım. Gözleri yaşlarla doldurmasının yanı sıra, her oyuncunun şahit olması gereken bir sahne sunuyordu.
Oyunda toplamda 5 yerde verilen kararlar önemli. Bunların üçünde doğru seçimi yaparsan Ciri yaşıyor. Ayrıca Emhyr'i görmeye gidip gitmediğin sonrasında parayı alıp almadığın da önemli. Ona göre başka bir son da tetikleniyor.

Geri
Yukarı