Witcher 3 Save Dosyası Nereden Bulunur?

Schwindlerch

Hectopat
Yazı spoiler içerir ancak oyunu oynamayan kalmamıştır diye düşünüyorum :D
Arkadaşlar Witcher 3'ü bitirdim ancak kötü sona ulaştım. Ciri'nin ölümü ve son sahnedeki Geralt'ın ölümü (ölmemiş de olabilir) içimi parçaladı. İnternette araştırma yapınca Blood on the Battlefield görevi ve sonrasında kritik noktaları gördüm. İnternette diğer sonları da izledim ama yine de oynayıp kendim görmek istiyorum ve Ciri'nin öldüğünü bile bile hos ve baw oynamak istemedim. Acaba Blood on the Battlefield görevi öncesi Save dosyasını bulabilmem mümkün mü internette?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun save dosyası Bu Bilgisayar/Belgeler/The Witcher 3/gamesaves klasöründe bulunmakta.
Oyunun sonunun nasıl biteceği görevler ile değil de oyunun başından itibaren Geralt ve Ciri arasındaki olaylar belirliyor. Özellikle ara sahnelerde Ciri ile alakalı kararları alırken dikkat etmelisin. Ben Ciri ile aramı hep iyi tuttuğum için oyunun sonunda Ciri Witcher olmuştu. B&W DLC'sinde de Ciri gelmişti oyunun sonunda.

Bence biraz bekleyip, oyunu tekrar baştan oyna. Ben genel olarak hep öyle yaptım :) Yalnız farklı sonlara gitmek yerine hep mutlu sona doğru gidişat çizme gibi bir huyum olduğundan bir esprisi olmuyordu :) Witcher'ın kendini tekrar tekrar oynattırma gibi bir büyüsü var. Ne zaman baştan başlasam sıkılmadan yeni oynuyor gibi oynadım. Hatta bu aralar tekrardan başlayabilirim.

Spoiler içerir diyip spoiler vermekten ban yemekte iyiymiş.

Oyunun save dosyası Bu Bilgisayar/Belgeler/The Witcher 3/gamesaves klasöründe bulunmakta.
Oyunun sonunun nasıl biteceği görevler ile değil de oyunun başından itibaren Geralt ve Ciri arasındaki olaylar belirliyor. Özellikle ara sahnelerde Ciri ile alakalı kararları alırken dikkat etmelisin. Ben Ciri ile aramı hep iyi tuttuğum için oyunun sonunda Ciri Witcher olmuştu. B&W DLC'sinde de Ciri gelmişti oyunun sonunda.
Belgelerimdeki dosyalar zaten oyunu yükle kısmında gözüküyor ve maalesef en eskisi güntaşı noktasına kadar.

Bence biraz bekleyip, oyunu tekrar baştan oyna. Ben genel olarak hep öyle yaptım :) Yalnız farklı sonlara gitmek yerine hep mutlu sona doğru gidişat çizme gibi bir huyum olduğundan bir esprisi olmuyordu :) Witcher'ın kendini tekrar tekrar oynattırma gibi bir büyüsü var. Ne zaman baştan başlasam sıkılmadan yeni oynuyor gibi oynadım. Hatta bu aralar tekrardan başlayabilirim.
Sanırım öyle yapıcam oyunu çok sevdim ama 40 saatlik bir oynama sürem oldu,bildiğim şeyleri tekrardan yapmak,kanser olup geçemediğim görevleri tekrardan yapmak falan güzel olmayacak. Bu sefer Triss yerine Yennefer'ı seçebilirim. Oyunu bitirince Yennefer'a çok haksızlık yaptığımı anladım. İnsan gidince değerini anlıyormuş gerçekten bu sefer hep Ciri'nin yanında olacağım.

@Schwindlerch Benim tercihim hep Yennefer tarafında oldu. Çünkü Witcher hikayesinde Geralt hep Yennefer'e aşıktı. Triss oyunda çok tatlı ve masum gösterilmesine rağmen aslında görüldüğü gibi bir hanım kızımız değil :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı