Çözüldü Witcher 3 script compilation errors hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Witcher 3'e mod yükledim, ancak modlar çakışma yaptı ve oyun dosyalarımı bozdu. Modları sildim, oyun dosyalarını defalarca kez doğruladım ve oyunu kaldırıp tekrar kurdum. Ancak işe yaramadı, oyuna giremiyorum.

Ekran Görüntüsü (55).png

Görselde belirtilen dosyaları silmeme rağmen daha çok dosyayı silmemi istiyor.

Edit: Silmediğim birkaç mod varmış, oyunum açıldı. Konu kilitlenebilir :)

Daha dün bu hatayı yaşadım modlarken.

Content > content0 dosyasını sil ve yeniden tarat. Tabii Steam üzerinden yaptıysan yap bunu. Script Merger da yüklemen gerek sanırım.

Content > content0 dosyasını sil ve yeniden tarat. Tabii Steam üzerinden yaptıysan yap bunu. Script Merger da yüklemen gerek sanırım.
Edit: Silmediğim birkaç mod varmış, oyunum açıldı. Konu kilitlenebilir :)
Silmediğim modlar varmış, ben onları sildim diye hatırlıyordum ancak oldukları yerde duruyordu. İlginç, boşu boşuna da konu açmış olduk :D

Silmediğim modlar varmış, ben onları sildim diye hatırlıyordum ancak oldukları yerde duruyordu. İlginç, boşu boşuna da konu açmış olduk :D
Her türlü saçma sapan modu yükledim. Photorealistic Reshade olması gerekiyor ismi. 1000 tane FX yükledi ve oyunun bütün ayarlarını bozdu. Baştan yüklemek zorunda kaldım. O 1000 tane FX dosyalarını silemedim oyun da acayip kastı. Onu kesinlikle denemeyin.

bende mod yüklemeye kalktım fakat hiçbirsey bilmiyorum nasıl mod yükleyebilirim yennefer ciri nin yanıma
gelmesi için yükledim fakat ise yaramadı

1708310190347.png

bende bu hata oluyor silip dosya bütünlüğnü doğruladım yine olmadı oyunu silip yükledim yine olmadı lütfen yardımcı olun

Yeni konular

Geri
Yukarı